Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy használt zongora/pianínó/s...

Egy használt zongora/pianínó/szintetizátor mennyibe kerülhet? Az reális, hogy láttam 80-90 ezrekért pianínót, vagy az nagyon le lehet amortizálódva?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 20:41
 1/2 anonim válasza:

Használt pianínót kapsz már 50 ezer körül is, azt pedig pár ezerért be kell hangoltatni meg megjavíttatni, és még mindig jobban jössz ki.


Szintetizátorból én pl. most vettem egy használt Roland D-10-et. Ajánlom, hogy vegyél egy jó Roland vagy Korg szintetizátort :)

Vagy egy zongorát (pianínót).

2013. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én 80-90enkért lehangolt, kicsit ütött-kopottakat láttam!!! Én nem is gondolkodtam zsír újban!!!!! Nem olcsó mulatság az biztos. Azért is kérdeztem, hogy mennyire lehet ennyi pénzért jó állapotban, mert használtam venném. Itt, a közelemben nem sok van eladó..... S nem fogom netről vmi megbízhatatlan helyről rendelni (legalábbis úgy néz ki), hogy felutazzak a "nagy Pestre", megnézzem szakértővel és leszállíttassam jópénzért. Szeretnék pianínót, de még az is elég nagy helyet foglal 1 társasházban (nem panel), de lehet elköltözünk, ott meg az a baj,h magasföldszint, és a lépcső még keskeny is... de ez már a jövő zenéje.

Most tőletek annyira vagyok kíváncsi, hogy mennyibe fog ez fájni nekem, hogy végre megvalósítom az álmom.:) Meg esetleg, hogy a minőséggel/típussal kapcsolatban mire figyeljek akár egy szintinél. Köszi!

2013. jún. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!