Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Irigy Hónaljmirigy mikor...

Az Irigy Hónaljmirigy mikor húzza már le a rolót, én nem hiszem el, hogy ezekre a ronda, béna, vénemberekre még bárkinek igény van a nyugdíjasokon kívül?

Figyelt kérdés

Örömmel néztem a Frizbit erre Irigy Hónaljmirigy...

Innentől nem érdekel... Erőltetett ez az egész, látszik, hogy Hajdú Peti se akarta, hogy jöjjenek a műsorba, untatták szegényt is elég lapos, alpári poénokkal.

Megköszönnénk már ha lehúznák a rolót!



2013. máj. 29. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az is megérne egy kérdést, hogy ki az akinek igénye van Frizbire...
2013. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akinek nem fog mást az antennája!
2013. máj. 29. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha ide írsz, akkor neted van.... egyből elérhető egy rakás online műsor, én pl. külföldről nézem a Comedy centralt, spektrumot, nat geo-t, stb....


Amúgy meg már én sem bírom nézni az IHM-et. Amikor elindult még volt egy két jó poén, mostanra már erőltetett.

2013. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hajdú Peti a kis tündérbogár
2013. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hajdú Peti aranyos.
2013. máj. 30. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Másnak meg az a véleménye, hogy Hajdú Péter egy ronda tehetségtelen bohóc, és érthetetlen, hogy erre van igény....

Na neked az IHM nem tetszik, másnak HP, nekem meg egyik se. :-)


Viszont van csatornaváltó gomb, sőőőőt! kikapcsológomb és a net tele van jobbnál jobb filmekkel, online tévével.

2013. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az irigység nagy úr :D
2013. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Ihm sokkal jobb, mint Hajdú Peti. De ha te nem szereted az IHM-et, akkor tiszteletben tartom a véleményedet.


IHM a király!

2018. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!