Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a külömbség egy sima...

Mi a külömbség egy sima akusztikus gitár és egy elektroakusztikus gitár között? Ez alatt persze nem azt értm ami egyértelmű

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyikben van elektronika, a másikban nincs.
2013. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más különbség nincs. :)
2013. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem én de lényegesen különbözik a hangzás vagy esetleg külön van húr amit ilyenre használnak,úgy értem elég a sima acélhúr is rá vagy van értelme inkább beszerezni egy elektroakusztikust vagy több értelme van egy sima akusztikusnak , kell esetleg valami kábel vagy erősitő vagy beépitett minden ? ilyesmik érdekelnenek
2013. máj. 30. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

"értem én de lényegesen különbözik a hangzás"

Most írtuk, hogy csak annyi a különbség, hogy az egyikben van elektronika, mitől különbözne lényegesen a hangzás?


"vagy esetleg külön van húr amit ilyenre használnak,"

Nincs.


"úgy értem elég a sima acélhúr is rá"

Elég.


"vagy van értelme inkább beszerezni egy elektroakusztikust vagy több értelme van egy sima akusztikusnak"

Elektroakusztikusnak akkor van értelme, ha szükséged van az erősítésre, mert színpadon játszol sok embernek. Otthoni meg tábortűzi prüntyögéshez meglehetősen fölösleges.


"kell esetleg valami kábel vagy erősitő vagy beépitett minden ?"

Ezt nem is értem hogyan gondoltad. Beépített kábel, mint a porszívóban, hogy mikor végeztél visszahúzza a testbe és felcsévéli? Vagy az erősítőt hogy gondoltad, van a gitár belsejében egy 12"-os kombó?

Természetesen kell kábel is meg erősítő is, amire rákötöd. A gitárban csak mikrofon, előfok és hangszínszabályzó van.


Helyesen, értelmes mondatokat írni meg nem bűn, esetleg te is megpróbálhatnád.

2013. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!