Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is szeretitek ezt a számot?

Ti is szeretitek ezt a számot?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék érted


Nem születtem varázslónak, csodát tenni nem tudok, És azt hiszem, már észrevetted, a jótündér sem én vagyok. De ha eltűnne az arcodról az a sötét szomorúság, Úgy érezném, vannak még csodák.


Mit tehetnék érted, hogy elűzzem a bánatod, Hogy a lelked mélyén megtörjem a gonosz varázslatot?


Mit tehetnék érted, hogy a szívedben öröm legyen? Mit tehetnék, áruld el nekem!


Nincsen varázspálcám, mellyel bármit eltüntethetek, És annyi minden van jelen, amit megszüntetni nem lehet. De ha eltűnne az arcodról ez a sötét szomorúság, Úgy érezném, vannak még csodák.


Mit tehetnék érted...


Nincsen hétmérföldes csizmám, nincsen varázsköpenyem, S hogy holnap is még veled leszek sajnos nem ígérhetem. De ha eltűnne az arcodról az a sötét szomorúság, Úgy érezném, vannak még csodák.


Hát mit tehetnék érted...


2013. máj. 31. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj!!! Én imádom!!! <3 <3 <3 Olyan jó :')
2013. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul így elolvasva,de gondolom valami reppaláfestés lenne alatta,ami szerintem tönkre is vágná az egész szöveget. Szóval szép meg minden,de nem hiszem,hogy ez illene egy műmakogásos zenei aláfestéssel...
2013. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem repp. Inkább pop.
2013. máj. 31. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!