Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Macklemore and Ryan Lewis -...

"Macklemore and Ryan Lewis - Wings" szerintetek miről szól?

Figyelt kérdés
(nem egy fordítást kérek)

2013. jún. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
arról hogy kiskorában kapott egy nike air kosárcipőt és teljesen örül neki hogy eléri a hálót, utána meg hogy őneki az az álma h Michael Jordan legyen, meg hogy ez a cipő az ő mindene és azok vagyunk amit viselünk, végül pedig azt mondja h de rájött hogy ez csak egy pár cipő
2013. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyesmiről szól. kapott egy cipőt, amit senki más nem engedhetett meg magának, ezért ő volt a nagy ász. Aztán a haverja bátyját meggyilkolták egy pár ilyen cipőért. Aztán már mindenkinek lett ilyen cipője, és nem volt kiemelkedő, most már nem gondolja hogy a cipő az ász, most már mind csak egy pár cipő.
2013. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az előző is, rosszat írtam. Inkább arról szól hogy milyen fos a fogyasztói társadalom, minden reklámnak bedőlünk, és azt hisszük a ruha teszi az embert. Azt hiszem ez egybevág a thrift shoppal is, hiszen ott sem épp a divatot támogatja. :)
2013. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a szám totál egy nike reklám :) és köszi
2013. jún. 10. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó tényleg ilyenekről énekel Macklemore? A fogyasztói társadalom, a divat, a reklámok, a bulvár és a média ellen? Egyébként ebbe a Macklemore és Ryan Lewis projektbe, Macklemore aki rappel, vagy ő az aki énekli a refrént, pld. a Thrift Shop-ba is (bocs azt ismerem legjobban)?
2015. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!