Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Barátnőm ráült a Fender...

Barátnőm ráült a Fender elektro-akusztikus gitárom nyakára, ami az ágyamon feküdt, és szabályosan letört a gitár feje a bundok legtetején. Mennyibe kerülhet egy esetleges javítás? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Image. Arukereso.hu/full/129590941. fender-t-bucket-400-ce. Jpg Nem pont ilyen, de hasonló gitárról van szó. Esetleg van olyan fa-ragasztó, ami kellő erős lenne ahhoz, hogy a húrok feszítését kibírja?
2013. jún. 3. 19:00
 1/6 anonim válasza:

Javaslom, hogy vidd el egy hangszer javítóhoz (nagyobb gitár boltokban biztos tudnak ajánlani). Otthoni javítást nem ajánlom.

Hát nem irigyellek! Pont a barátnőd! Ha hirtelen haragból lehülyézed még el is hagy. Ilyenkor még kénytelen az ember jó képet is vágni hozzá. :D

2013. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D:D Hát igen, nem szerencsés.. El fogom vinni, de most egyelőre nincsen erre pénzem, és csak úgy körülbelül szeretném tudni, hogy mekkora összegre számítsak majd..
2013. jún. 3. 19:17
 3/6 anonim válasza:
Azt én sem tudom. Szerencsére gitáromat még nem törte el a barátnőm, pedig van kettő is (gitár, nem barátnő abból csak egy van). Viszont a szén-szálas Balzer horgászbotomat eltörte mert rálépett. Az sem volt népünnepély!
2013. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

één ezért nem hagyom kint a gitárt, csakis tokban tárolom..:D mondjuk nem is ez az árkategória


azért gondolom ne lepődjünk meg ha a szerelem témakörben a következő kérdés fogad : "véletlenül ráültem a barátom gitárjára, rám sem akar nézni, hogy engeszteljem ki?":)


amúgy én is azt tudom mondani, mindenképp hangszerész, ő meg fogja tudni csinálni, de ha otthon állsz neki, az nem csak hogy rossz lehet, de balesetveszélyes is. én is láttam már letört fejű gitárt, megfáradt anyag, vagy túl magasra hangolás miatt, a hangszerész úgy megcsinálja, hogy megint teljesértékű gitárod lesz.

2013. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen a válaszokat, de esetleg valaki tudna egy árat tippelni?:)
2013. jún. 4. 22:49
 6/6 pliku ***** válasza:
Az sz*r ügy:/én a helyedben kidobnám!(Nem a gitárt,hanem a csajt)
2013. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!