Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi angol számot keresek...

Régi angol számot keresek férfi előadóval. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi rémlik:

"I don't need no fairytales I know.We are that forever/We belong together. / Vagy valami ilyesmi.


Ilyen erőteljesen, lendületesen, de mégis "szaggatottan" jönnek be a szavak egymás után.


Elsőnek Joe Cocker neve ugrott be a dalhoz, de lehet nem az ő száma. Pattogós dal kicsit, de nem annyira, mint George Michael"Freedom! '90" című száma, hanem lassabban, és "élesebben", erőteljesebben.


Még anno Sláger rádión adták sokat.


Aki rájön, mi lehet, kérem, írja meg, köszi előre is!:)



2013. jún. 4. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*A szöveget nem pontosan írtam le, de hogy kábé mi rémlett. Erről remélem, beugrik valakinek.
2013. jún. 4. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és már próbáltam midomival:
2013. jún. 4. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

RANDY NEWMAN : "We Belong Together"


[link]

2013. jún. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem talált, de köszi! Kicsit ilyen "hidegebb" típusú zene, amit keresek. Várok még válaszokat!
2013. jún. 6. 01:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja am mégegy, hogy a hangok meg a szótagszám stimmelnek, amit leírtam, hogyha az alapján felolvasva valakinek beugrana valami, akkor picit már boldog lennék:-)
2013. jún. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!