Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme van Mr Busta...

Mi értelme van Mr Busta előadónak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én egyszerűen nem tudom meghallgatni a zenéit. Az összes ismerősöm rajong meg ódákat zeng erről a zenészről még a kis 12-13 éves gyerekek is... Sajnos eléggé el korcsul a világ hogy ilyen zenék a "menők" amelyikben alázzák a másik nemet és egyben értelmetlen mondatok és minden nő egy k*rva címszó alatt megy minden zenéje az előadónak meg a pénzről meg hogy ő mekkora nagy sztár meg hova jutott... Jó lehet én még ennyire sem vinném de azért ez szerintem nem emberi fülnek való...Bár megkérdezném azokat az embereket hogy mi a véleményük a Linkin Park-ról vagy egy igazán komoly zenékről pl: Michael Nyman,Beethoven,Debussy zenéiről. Szoktam hallgatni RAP zenéket is ami tényleg igazi magyar RAP az AnonimMC és társai és hasonló előadók!(Szerintem)

2013. jún. 6. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Az egész rap műfaj erről szól tudtommal,de javíts ki,ha tévedek.
2013. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

#1


Tévedsz. Persze a mainstream rap tényleg szinte csak erről szól, de az összes műfaj mainstream előadói igazából elég igénytelenek.

2013. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem a női nemet oltja hanem a KURVÁKAT RIBANCOKAT stb. De gondolom csak 1-2 számot hallhattál tőle ha így vélekedsz róla.
2013. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme van? Hát ez jó... Mondjuk a legjobb, hogy nem is érted meg amiről Rappel és így fikázod ez komolyan nevetséges... Mi értelme van a kérdésnek?...
2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ott kezdődik a baj hogy ha meg se érted a zenéit miről szólnak...
2014. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy miről szólnak a zenéi?Gyakorlatilag semmiről ami építene vagy éppen arról amit ő nem is képvisel.Szerintem nincs se zenei tehetsége sem pedig hangja meg eleve ahogyan olvassa a rappet,ahogyan az intonációkat veszi számomra visszataszító.

Amerikában bizonyára nem vitte volna semmire de MO-n a műfaj nagyjából ilyen nívón mozog szóval itt ő menőnek számít.

2014. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!