Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan juthatok el a Hegyalja...

Hogyan juthatok el a Hegyalja fesztiválra?

Figyelt kérdés
Vonattal mennénk Tokajba Nyíregyházáról. Tokajban hol van az állomás, ahol le lehet szállni és innen merre kell menni a fesztivál helyéig? Aki térképet is linkel annak megköszönném :)

2013. jún. 9. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én is ezen pánikoltam amikor először voltam :D ráadásul egyedül mentem... de szinte teljesen mind melyik nap mész vagy már az elejétől ott vagy, csak annyit kell tenned hogy követed az embereket mert mindig lesznek :D de hogyha kérdezel tőlük biztos útbaigazítanak nem egy bonyulúlt dolog az állomástól odajutni :D
2013. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :D nagyon messze van amúgy az állomástól?
2013. jún. 9. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
kb egy 10-15 perc séta... de mondom csak kövesd az embereket mert mindenki arra fele megy, tapasztalatból mondom :D
2013. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2013. jún. 9. 16:21
 5/8 jmd válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, valóban simán oda lehet találni még ha sose jártál Tokajba akkor is.De nagyvonalakba..Rakamaz után jön Tokaj azt hiszem a 6.megálló személyvonattal, leszállsz elindulsz vissza felé gyalog, amíg ki nem érsz egy forgalmas utcáig.Ott balra át és egyenesen egész a körforgalomig.Ott keresztül a hídon és ott a kemping.
2013. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaaa vagy úgy, a kempingben lesz ez az egész?? óóó oké főnök :)
2013. jún. 9. 20:50
 7/8 jmd válasza:
nem, nem a kempingben bocs hogy csak addig írtam :D viszont a kemping mellett van végülis szóval onnan már sínen vagy :)
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélhetőleg, vagy ha nem, akkor tényleg követem az embereket xD
2013. jún. 9. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!