Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » West Coast vs East Coast?

West Coast vs East Coast?

Figyelt kérdés

Sokat kerestem, de nem találtam választ a kérdésemre...

A West Coast East Coast rapp/hip hop háborúban melyik oldal nyert, vagy még esetleg mindig tartanak csak amiért a két vezető (2pac és Biggie) meghalt csak elcsendesedtek a viszályok?



2013. jún. 10. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A történelem két legnagyobb rappere halt bele ebbe a viszályba, kétlem hogy bárkit is lehetne győztesnek nevezni.
2013. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Látom Eazy-E a neved akkor gondolom tudod még egy kérdésemre a választ:

Eazy-E is benne volt ebbe a balhéba?

2013. jún. 10. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Neki semmi köze nem volt hozzá.
2013. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is túlzás ezt East-West balhénak nevezni szerintem, ez csak 2Pac és Biggie balhéja volt csak eléggé felfújták.
2013. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én olyat is találtam amiben azt írták 2pac és Biggie korábban barátok is voltak. Mennyi ennek a valóság alapja?
2013. jún. 10. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is voltak a legeslegjobb barátok de haverok voltak igen. De hogy miért romlott meg így a viszonyuk azt nem tudom.
2013. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hülyeség, a 2 part között háború soha nem volt amit mindenki annak gondol az csak 2 ember ellentéte volt amibe sajnos bele is halt 2 hatalmas zenész. Ez csak egy kreált " háború " azok között akik szimpatizáltak velük és tovább vitték az ellentétet, fel lett fújva ez az egész ezek a nézeteltérések ma is megvannak mégse mondjuk hogy háború lenne bárki között, beef-ek mindig voltak és lesznek
2013. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tupac is megmondta nincs West coast és East coast között háború csak közte és Biggie között...
2013. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
WEST COAST 4EVER!!!
2014. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
East coast ever
2017. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!