Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a Black Veil...

Aki szereti a Black Veil Brides bandát, az miért szereti őket? És mit gondoltok róluk? Az énekesnek szerintetek milyen hangja van?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
3%
ki**szott csúnyák,férfiatlanok és gázak.nincs jó hangja,kis emo homokos.
2013. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Zsaanett.vagyok válasza:
84%
Jó dolog miatt alakult a banda, és viszik is tovább a jelzőjüket, azt olvastam róluk még régen, hogy a kiközösített, egyedibb, másabb emberekért, és főleg tinikért kezdtek zenélni ilyen kinézettel és stílussal, mert ellenezték az előítéleteket (Knives and Pens), bár az eredeti bandából már csak az énekes Andy maradt meg, még képviselik a nézeteiket.. Szerintem az ő hangja különleges, nem nagyon hallottam még ilyesmit.. főleg a Lost It All-ban énekel "szépen". :)
2013. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretem őket,mert sok embernek reményt adtak a dalaikkal...és Andy-nek a hangja...hm...nehéz kérdés.Nincs túl nagy hangterjedelme,de jól használja a készleteit....a bandáról még annyit,hogy szerintem nagyon bátrak,hogy így ki tudnak/(főleg inkább) tudtak kilépni a külsejükkel az emberek elé.Nagyon szeretik a rajongókat,és ők is a bandát.Andy például azért vágatta le a haját,hogy egy rákos rajongónak parókát tudjanak belőle csinálni ;) Nagyon önfeláldozóak...és mosolyt is csalnak az arcunkra....Youtube-on több 'funny moments'(vicces percek) stb. van fent. :)
2013. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Klassz,hogy vannak magyarországon is olyanok,akik szeretik őket. :) Én is rajongó vagyok,és a környezetemben nem igazán bírják őket. :( Meg a barátnőim meg akárki,akit ismerek inkább pop rajongó... :/
2013. jún. 13. 21:36
 5/21 19gal_balazs97 ***** válasza:
3%
Emós pózerek.
2013. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom az olyan embereket,akik nem tudják megkülönböztetni az emokat és a dark rockereket :(
2013. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
73%
Én azért is szeretem őket mert egyéniségek és nem próbálnak senkit utánozni.....és szeretem Andy hangját mert az is különleges....és gitározni is jól tudnak :D
2013. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

Emos pózerek, mellesleg az énekesük úgy néz ki mint egy csaj szóval nem tudom mit mondjak, de hogy ennek köze nincs a rockhoz az 100. A metalcore bandák nyálas szart énekelnek.


Kemény Metal örökké! \m/

2013. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
72%
A legjobb bandám :)
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
30%
szerintem is van pár jó számuk, nekem az egyik kedvencem a "rebel love song" :D
2013. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!