Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metalheadek! Hogyan válnak a...

Metalheadek! Hogyan válnak a "kis" zenekarok naggyá?

Figyelt kérdés
Felvesznek néhány számot, az egész önmagában egy demó, beküldik valami record labelhez, közben adnak koncerteket ott, ahol tudnak? Valamiért azt hiszem, hogy magyar zeenkarból is lehet az idő múlásával világhírű nagyzenekar, a "Kill With Hate" már ezen az úton van.

2013. jún. 11. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a koncertezés a lényeg. Minél több és minél több helyen. Meg persze kell egy jó anyag..
2013. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újat kell mutatni. A Kill With Hate-be most belehallgattam ügyesek, de klisékből építkeznek, így nem igazán lehet kitűnni. Én inkább bennük látok nagy lehetőséget: http://www.youtube.com/watch?v=-G1pd2w4tOk
2013. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom koncertek útján. De a Metál együtteseknél nem ez a cél,hiszen a Metál nem a pénzről,hírnévről szól. Egyébként nem tudom,hogy ez a demo-beküldés dolog mennyire jön be,de legjobb tudomásom szerint a Moby Dick 2-3 ilyet is elküldött egy kiadóhoz és mindhármat visszautasították,ma mégis az egyik(vagy inkább "a"?) legjobb magyar Thrash együttes.
2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom még ajánlani, hogy keressék meg ezt a rádiót.

[link]

Ők foglalkoznak azzal, hogy mindenféle feltörekvő zenekaroknak teret adnak és szerepeltetik. (természetesen rock)

Többszázezres a hallgatottságuk és tényleg nagyon rendesek. Ugródeszkának kitűnő!

2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!