Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki ezeket az...

Ismeri valaki ezeket az együtteseket? Esetleg kedveli is őket?

Figyelt kérdés

Alapvetően "mindenevő" vagyok zenei téren de a nyálas mai díszhuszárok és PitBull a halálom.. A Rockot is nagyon kedvelem, Tankcsapda, Depresszió Slipknot Sum41 Blink182 Rise Against Simple Plan 3 Days Grace Nickelback és persze az örök klasszikusok G'n'R Metalica stb..

De a mai igényes zenéket is szívesen meghallgatom :D A baráti és társasági köröm inkább az elektronikus és a mai zenék felé hajlik. Úgy érzem egyedül vagyok a zenei ízlésemmel /20F/



2013. jún. 11. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A Tankcsapdát és a Nickelback-et szeretem:D Pedig nem igazán vagyok rock beállítottságú de ők elég jók:D
2013. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne ismerném,én is főleg rockot hallgatok :) Mondjuk az utóbbi időben az ilyen nyálrock-együttesekből, mint a Simple Plan és Nickelback mostani formája, eléggé kiábrándultam. De a GnR, Rise Against, 3DG, stb nagyon bejönnek. Felénk is nagyon sokan az általad 'nyálas díszhuszároknak' nevezett előadók zenéit hallgatják, de azért akadnak, akiknek hasonló az ízlése.
2013. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akik nem szereti a régi zenéket ,azok azt sem tudják mi a zene.

Nem vagy egyedül kérdező veled vagyunk :D

2013. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rise Againstet és Slipknotot egyenesen imádom:) De amit felsoroltál, mindet ismerem, és 2-3 kivételével mindet hallgatom is :D

Szóval nem vagy egyedül a zenei ízléseddel.

2013. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A modern nyál-rocktól néha a hányinger kerülget. Van 1-2 elfogadható számuk, de nem az igazi.

Ha magyar rock/metal, akkor Pokolgép, Ossian, Kalapács, Moby Dick. Külföldi bandák közül az örök klasszikusokon kívül szeretem még a Sabaton-t, Hammerfall-t és a Rhapsody of Fire-t.

Szóval nem vagy egyedül,

"De jegyezd meg jól míg a Föld kerek

Mindig lesznek Rockerek!"

2013. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül csak az első hármat ismerem. Viszont utálom őket,mert mindhárom divatbanda. Kivéve talán a Depresszió,azt nem ismerem túlzottan.


Persze a Guns 'n roses és a Metallicát is ismerem,viszont túlságosan azokat sem kedvelem. A GNR-nek az első albumát kivéve,az jó.

2013. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval csak a a közelemben nincsenek hasonló ízlésű emberek... mondjuk ez nem újdonság :D
2013. jún. 12. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszene a környezetedben élőknek is csak nem mernek kibontakozni.Mennek a divat után és esélyt sem adnak más műfajnak
2013. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!