Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek mai jó német zenék?

Ismertek mai jó német zenék?

Figyelt kérdés
Frida Gold-ot ismerem neki elég jó számai vannak. De szeretnék még több német zenét megismerni

2013. jún. 13. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Rammstein, Blutengel, Oomph!
2013. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek: Juli, Luxuslärm, LaFee, Eisblume, Die ärzte, Rosenstolz, Wir sind Helden, Nena (mondjuk ő nem mai, de én szeretem), Glasperlenspiel, Silbermond. Most csak ennyi jutott eszembe.

Itt még lehet van néhány, ami tetszeni fuo: http://www.youtube.com/watch?v=sUreM3kHtEg


Van még egy ember, aki ismert angol számokat fordít németre, ha Youtube-ra beírod, hogy "Songs auf Deutsch" megtalálod. Nem mind jó, de a kiejtésük nagyon szép (nem nyeli el a végét, nem ejti furán az r-t) és ezért nagyon jól érthetőek.

2013. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anelia válasza:
Lena Meyer-Landrut, Cascada és Christina Stürmer.
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mostmár annyi kérdésre válaszoltam ma, hogy lusta vagyok válogatni, melyik mai, melyik nem, de olvasd el itt a 8. választ, az az enyém: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4610553-tudt..
2013. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nevada Tan(Pánik)
2014. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
KMN GANG
2021. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
187Strassenbande
2021. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!