Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó a disco/techno zenében?

Mi a jó a disco/techno zenében?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak olyanok válaszoljanak akik ezeket szeretik. Tehát, ha disco-s vagy, fejtsd ki több értelmes magyar mondatban hogy miért tartod értékes, minőségi zeneműnek a disco-t! Szoktál libabőrös lenni egy olyan daltól, amiből kb csak ezt lehet hallani hogy "TUC-TUC-TUC-TUC-TUC..."?

2013. jún. 15. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Bár nekem nem ez a kedvencem, így elvileg nem is válaszolhatnék, de elmondom én miért szoktam néha ilyen zenét hallgatni.

Mert nem kell rajta gondolkodni, nem érint meg, csak bekapcsolom, rázom a se***m és másnapra elfelejtem mi is volt, mert az egyik ugyis ugyan olyan és ugyan arról szól, mint a másik.

Tehát kikapcsol.

2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanazt, mint a többi zenében.

Pontosan melyik tuctuc műfajra gondolsz? Mert azért nem mindben csak az van. A trance nem csak tuctuc

http://www.youtube.com/watch?v=EE7CXZ1Lyu4


Hands up pedig vidám, feldob. Ha haverokkal akarunk valami zenét hallgatni, nyáron, napsütésben, akkor nem death metalt fogunk :D

http://www.youtube.com/watch?v=2VIowekc9Sk


Ha azokra a zenékre gondolsz, amik leginkább mennek mostanában a diszkókban, azokat én sem nagyon szeretem. Nekem túl semmilyenek. Nem mondom, hogy hú, az nem zene, csak nekem nem tetszik. Túl egysíkú, kidolgozatlan. Ezt mondom úgy, hogy szoktam minimalt hallgatni.

2013. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Olyan zenére nem tudsz szórakozni vagy "rázni a s***ed" aminek közben van mondanivalója? Vagy, ha már zeneileg nem érint meg a disco, akkor miért nem tudsz mondjuk egy rock dalra vagy mondjuk rockabilly-re ugyanígy kikapcsolódni?

Tehát, számodra a disco csupán 'lötyögésre' jó..

2013. jún. 15. 13:49
 4/18 A kérdező kommentje:

Akkor most megfordítom a kérdést. Ha disco-s vagy és esetleg rossz véleménnyel vagy a metalzenével kapcsolatban, akkor mi a véleményed erről:


http://www.youtube.com/watch?v=lghgIla8WkE

2013. jún. 15. 13:58
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Havonta egyszer előjön ez a kérdés...


Másrészt maga a disco a 80-as évek zenéje volt...

2013. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Dehogynem, rockzenére is tudok szórakozni, hogyne tudnék. :-) Sőt!

De néha lehet másra is, táncolni legjobban mégis csak Boney M-re lehet. :-)

2013. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kowaxos:


Miért, a tuc-tuc az nem disco?

2013. jún. 15. 14:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a TUC-TUC az egy lábdob lábcinnel kombinálva.

Tartsuk tiszteletben mások ízlését....

2013. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csupán foglalkoztat a kérdés, hogy mit lehet élvezni ebben az agycseppfolyósító 'zenei' műfajban.
2013. jún. 15. 14:09
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

2# vagyok. Én leírtam, mások is, de nem fogod megérteni. Nem ezt szereted, most akkor mit írjunk? Minden zenét azért szeret az ember, mert kivált valamit. Általában az agy örömközpontját stimulálja, vagy az emlékezetközpontot. De mi hiába írunk akármit is, mert elkönyvelted, hogy ez agycseppfolyósító zene. Szóval ennek a kérdésnek semmi értelme :D

Egyáltalán meghallgattad azokat a zenéket, amiket linkeltem?

2013. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!