Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az amatőr...

Mi a véleményetek az amatőr rap számomról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5YYsH4BngtY&feature=youtu.be


Nem első próbálkozásom, de nem rég óta csinálom. A szöveget magam írtam, az aláfestést netről szedtem, és megvágtam.


Véleményetek érdekelne akár a szöveggel kapcsolatban, akár az előadásmóddal kapcsolatban. (A mikrofonom az béna, de nincs pénzem jobbra.)



2013. jún. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A raphez viszonylag jó hangod van, de az előadás még nagyon kezdetleges, ráfér a gyakorlás.


A szöveg nem rossz, rímel és értelmes, de iszonyúan sablonos a témaválasztás és a szóhasználat is.

A szöveg legyen egyedi, játékos, neadjisten költői.


Az alap szerintem borzasztó, tuti találtál volna jobbat is. De ha van ismerősöd, aki kicsit is ért hozzá, kérd meg hogy dobjon össze valamit a szöveged alá. Ezerszer hitelesebb lenne, amit csinálsz.


Kiket hallgatsz az itthoniak közül?

Kik inspirálnak?


Összességében vállalható a dolog, de van hova fejlődni.

Hajrá!

2013. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kritikádat :)

Az alap nekem bejött, másoknak is, szóval ez gondolom egyéni vélemény mindenkinél :D

A téma valóban lehet, hogy már el van koptatva, annyiszor használták, de azért akartam én is erről véleményt kifejteni. A rímeket igyekszem minél jobban alkalmazni, de hát nem mindig sikerül :D


Kit hallgatok itthoniak közül? Nos, párat mondok: Deniz, FankaDeli, Tibbah némely száma (amiknek van értelme). Ezeket az üzenet miatt.

És van még egy, Mikee Mykanic, akit azért, mert

hatalmas szövegei vannak, és trükkös rímei :D


Köszi, igyekszem!

2013. jún. 15. 23:54
 3/8 anonim válasza:

Néhol elvisz az ütem. Az aláfestés nekem boldogabb mint amiről te szövegelsz szóval ez így nem nagyon függ össze.

A hangod csodálatos lenne a raphez, csak figyelj rá és fejleszd. A refrénben a hangod itt ott elcsúszik és az kicsit bántja a fülemet. Igazából jó úton haladsz, a soraid rímelnek, értelmesek, real dologról írtál stb. Egyszóval jó lesz ez csak gondosabban válassz alá zenét, többet játssz a rímekkel, legyen benne valami csavar és FEJLESZD a hangod mert tehetséges vagy!

2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És igyekszem.

2013. jún. 24. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A szöveg jó, igaz elkoptatott téma de nem baromságokról szól. Az alap nem a legjobb de elfogadható. Nekem a hangod nem tetszik de ez egyéni vélemény, semmi köze a raphez:D Ami engem igazán zavart hogy végig monotonon, egy ütemre szövegeltél. Nem volt benne semmi szójáték vagy valami stílusjegy ami rád lehetne jellemző. És végig kicsit görcsösnek tűnt az egész, mintha nem lennél ellazulva. A flow-d közepes, elmegy de szerintem lehetne jobb is. Rapper néven gondolkoztál már? Ha nem is akarnál betörni a zeneiparba de szerintem jó lenne ha csak hobbi szinten is. Összeségében nem rossz. A szöveg tényleg a helyén van csak próbálj meg eredetibb, stílusosabb lenni és gyakorold a rappelést hogy jobb legyél! Sok sikert hozzá! Ha lesz majd még számod bemutathatnád itt is, kíváncsi lennék rá:D
2013. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz az építő véleményt :D

Volt már egy pár számom, volt, ami nagyon rossz lett, volt ami jobb, volt, ami egész jó, de az biztos, hogy eddig ez lett a legjobb. :D

Rendben, ha majd felrakom a következőt (ami nem lesz sokár, mert kész van csak fel kell tölteni), akkor majd linkelem neked :D

2013. jún. 25. 22:34
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 26. 00:00
 8/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 27. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!