Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik utálják a One Direction-t?

Figyelt kérdés
És olyanok, akik szeretik?

2013. jún. 15. 23:02
1 2 3
 1/28 Paget ***** válasza:
64%
Van aki szereti például a barátom is aki lány de én egyáltalán nem látom hogy azokban mi a jó?
2013. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
egyszerűen csak nagyon nem érdekel se a vándireksön se a túdireksön .
2013. jún. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
utálom őket mint a $zart utolsó patkányok
2013. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
én nem ismerem őket, csak unom már hogy mindig van valami hülye divat, és akkor arról kell olvasni. a Tokio Hotelt is az ilyesmi kis hülyék futtatták fel, akkor az volt a divat, most meg senki nem is ismeri már őket. most épp ez a one direction a menő, de már látom hogy a nagy rajongók nemsoká találnak magunkan új bálványt, ezt meg elfelejtik. szóval ez idegesítő, és unalmas
2013. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! Mindenkinek megy a zöld pacsi!
2013. jún. 16. 09:27
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
One D., Tokio Hotel, Fluor Tomi, PSY, ezek mind ugyanolyan xarok. Utálom őket!
2013. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Utálni fölösleges. Én személy szerint nem törődöm velük. Am, látom, van itt még 77%-os válaszadó, csak jelzem, h nem vagyunk ua:):):)
2013. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Most komolyan,akik azt mondják,hogy "utálják" azokhoz csak egy kérdésem lenne:Miért?

Én nagyon szeretem az 1D-t,és miért,ezért mert az egész életemet megváltoztatták,ha ők nem lennének,már nagy eséllyel én sem.Ha ők boldogak,akkor én is,ha ők szomorúak akkor én is.Ja és akik azt mondják,hogy "pffujjj b*zik",csak közölném,hogy az egy betegség,mint például a rák.De csak nyugodjatok meg,mert nem b*zik.:)

2013. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bárki írhat, aki szereti vagy aki nem szereti! Légyszíves azt is írjátok meg, hogy miért szeretitek/utáljátok őket!
2013. jún. 16. 19:24
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek más az ízlése! Van aki imádja és megőrül érte (pl.én) és van aki nagyon utálja őket.De ez csak egy vélemény szerintem ne a válaszokból dönts! Ha neked tetszik a zenéjük akkor szeresd őket ha meg nem akkor meg ne!Ennyi az egész na persze nem akarlak én rábeszélni de lebeszélni se róla.Dönts te!(Csak úgy zárójelbe téve mondom hogy nem érdekelnek a negatív hozzászólások amit írtok ehhez!!)
2013. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!