Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik dalban énekli nő,...

Melyik dalban énekli nő, hogy: "Hao Haóó"? Reklámban is volt régen ez a zene. (Ez a "hao haó" ez pont így hangzik, szóval nem értelmes szó). Úgy rémlik, angol szám, és már volt ez kb 10 éve is.

Figyelt kérdés

Szóval 10 éves vagy korábbi szám:)


Mi a címe? Ki énekli? Ja és amúgy lehet, hogy ez a nő csak "belehaózik" és nem is ő énekel végig.


Hát, aki rájött, és meg mondja, mi ez, annak köszi:)



2013. jún. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
emlékszel pontosan milyen reklámban volt ?:)
2013. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sztem l.enor. De nagyon régi!! Ja am jut eszembe: "Haooh Haóóó! Hahhaaaó" :D Erről esetleg valakinek nem ugrik be valami?:) Nagyon kellemes hangszíne van az énekesnőnek amúgy, ilyen tök lágy:):):)
2013. jún. 16. 19:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, raktam egy pontot közé:):) "L" van az elején, és pont nincs a nevében:):)
2013. jún. 16. 19:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem:D actívia-reklám, bocs mégis asszem:)
2013. jún. 16. 19:40
 5/9 A kérdező kommentje:
De aki ismeri, annak a hao haóról már beugrana:)
2013. jún. 16. 19:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki please?:-)
2013. jún. 17. 18:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos?:) Valakinek nem ugrott be?:)
2013. jún. 19. 21:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megvan:)


The Rasmus - In the shadows :)

:)De egyébként mégegy címet hadd írjak ide; mert azt hittem, hogy ebben a másik dalban is onnan lett átemelve egy részlet; de nem: Kate Ryan - Ella Elle L'a

2021. jan. 5. 18:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát nem tudom, van-e még másik dalban is ez a hao -haó; de ebben a Rasmusosban van. :):) Tehát : Rasmus: In the shadows. :):)
2021. jan. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!