Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Füles/Hangfal szett?

Füles/Hangfal szett?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni nyáron egy fülesre/hangfal szettre zenét hallgatni.Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik?

És hogy milyet ajánlotok?(Ha azt mondjátok hangfal akkor is azért pár fülest küldhetnétek mert hát szüleim lehet nem örülnének a nagy hangzavarnak és szeretném ha lenne benne mélynyomó fülesben pedig nem tudom hogy hívják)

Max. 20000ft-ra gondoltam



2013. jún. 16. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy nem jönne ki 20 k- ból max valami gyenge az meg fölösleges..annyiért egy jobb fülest kapsz max..de hangfal az felejtős szerintem
2013. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami jó fülest tudtok mondani?
2013. jún. 16. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
nézz valami sennheiser-t vagy akg-t
2013. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtok konkrétan ajánlani valamit? Én nem értek hozzá csak szeretnék valami jó fülest amivel még nagyobb élvezet zenét hallgatni.
2013. jún. 16. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony MDR-XB600 Extra Bass pl ez tényleg nagyon jó,de nézhetsz olcsóbbat is ha gondolod.
2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennél kicsit többért mázlival kapni értelmes polcsugárzót, használtan, de akkor kell még erősítő...


Ennyiért inkább keress Sennheiser, vagy AKG fülest.


Én ezt úgy oldattam meg, hogy vettem egy Philips CD618-at, meg egy Sennheiser HD 520-at. 7-ért!

Ha fontos a basszus, akkor pl AKG k55

2013. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!