Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy mostani orosz disco...

Van egy mostani orosz disco szám, mi a címe?

Figyelt kérdés
A refrlnt egy nő énekli ami úgy hangzik mint egy népdal és Disco szám meg egy férfi reppel benne. Köszi. Sokszor hallottam már azt a számot de nem találom sehol.

2013. jún. 19. 12:25
 1/10 A kérdező kommentje:
refrén*
2013. jún. 19. 12:28
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hájáájj Kátyusa!! Ánáná
2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol hallottad? Magyar rádióban, tv csatornán? Vagy külföldin? Sok ilyen szám van sajnos, de ha gyakran hallod, akkor jegyezd meg hol hallottad és mikor, percre pontosan és akkor utána lehet nézni. Az is lehet esetleg hogy ukrán volt?
2013. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyar rádióban is hát eléggé ismert más emberek is hallgatták már ezt.
2013. júl. 1. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
És orosz nyelven énekli vagy csak az előadó neve orosz? Csak mert én nem nagyon hallottam orosz nyelven vmi számot magyar rádióban.
2013. júl. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mind2 az mert van ilyen rap rész egy nő énekelte a refrént ami hát olyan népdalosnak tűnik olyan orosz bolgár szerű (ja és a refrén után ilyen "szembepuskát" értettem) Meg Disco szám.
2013. júl. 5. 08:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ukrán volt,de a refrén az egy népdal szerűségre hasonlít,mintha azt énekelne.
2013. júl. 5. 08:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy inkább bolgár szám volt. A bolgár nyelv eléggé hasonlít az oroszhoz, de ha a hangzásvilága is bolgáros volt akkor szerintem inkább bolgár számról van szó. Szóval én arra tippelek hogy nem orosz lesz, hanem bolgár, de sajnos a frissebb bolgár számokat nem ismerem, viszont az oroszból jó párat, szóval lehet hogy újra fel kellene tenned a kérdést máshogy megfogalmazva, mármint hogy leírod hogy nem feltétlenül orosz számot keresel, hanem bolgárt vagy olyan hangzásút.
2013. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kini :)) ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=mc898lKdsLU nekem ez ugrott be, de nem biztos, hogy ez, mert ez itthon nem népszerű, max Bugáriában. :D
2013. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az mert szerintem 2012-es a szám.
2013. szept. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!