Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintettetek milyen hatásal...

Prométeum kérdése:

Szerintettetek milyen hatásal lenne a médiára és a zenei piac ra ha meghalni Akon, Sean paul 50 cent, Snoop dog, fergie, will iam, snoop dog, eminem lill wayne, Soulla boy, justin bieber, jason deluro?

Figyelt kérdés

Ezek a kretének rossz hatàsal vannak a g

zenei piacra gyakran együtt dolgoznak kihànynak magukbol x slàgert,aztàn össze mosàk a Hip hopott az rnb vel a soul al a dance el .Ráadásul sokab birka mod kővetik ezeket ,futoszalagon nyomtatjàk egymást remélem kezdenek ki menni a divatbol vagy ha nem mennek ki legalàbb egy sorozat gyilkos likvisàlhatnà őket.Ja. még kifelejtettem kifelejttetem Tberland et és david guettàt



#M-ilyen hatàsa #és a zenei -piac ra? Akon #-Sean poul-Feegie-will #. Iam-justin biber-Sean paul-shkira-lill wayne #eminem-david gutta- #chris brown-yaj-z - florida #hallàla
2013. jún. 20. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Különösebb hatása nem lenne.

A zeneipar (az iparon van a hangsúly) pillanatok alatt kitermelne egy rakás ugyanilyen zenészt. Ugyanis az általad felsorolt emberek "zenéire" igen nagy igény van. Mesterségesen generált igény, de van.

2013. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ez így megy tovàbb én egyre inkàbb avangàrd és efyre inkàbb komoly zenét hallgatok. De hiszek abban hogy attôl fügettlenül hogy ezek a luzerek menők még is csa hosszabb tàvon az értékel győznek és azok maradnak fent. Ugyanakkor ez a kapitaliumus kezd ősszelani rz magàval fogja sodorni az egész médiàt ès zenei piacott hiszen ezz is a globális hàtérhatalom írànyitja.
2013. jún. 20. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Snoop dogg-ot kétszer írtad : D

Mi bajod van, ezen emberek életével? (Én sem rajongok Justin Bieber vagy Lil wayne munkásságáért. Ha már itt tartunk beleírhatnád Wiz Khalifát, Nicki Minajt, OneDirectiont, Miley Cirust, Adelet, Pinket, Rihannát, Madonnát és még sokmindenkit) Fel kell nőni, szóval ha nem tetszik, nem kell vele foglalkozni. Amúgy szerintem, ha bármelyik is meghalna, olyan hatással lenne mint MJ, csak kisebb/nagyobb felfordulással.

2013. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszsrűen csak gagyik ne nagyon durvàn ráadásul nagyon nagy befolyásuk ez a baj. Ezenkívűl egy pàran pl:WIll.iam tehetség kutató versenyekben memtorok vagy mentor segédek és oztjàk az észt,még Britney spears is azért àljon màr a menet nem szabadna. mestert csinàlni minden majombol meg kathy perry avperry ből.A helyett hogyiei inkàbb David bowie. utodok lennènek
2013. jún. 20. 20:56
 5/7 tomboy454454 válasza:
ha tudnál angolul tudnád miről szol a daljuk!!! attol hogy te nem tudsz angolul más tudhat és ezért nem gagyi!!!!
2013. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem gagyi jó lenne ha meghalnának végre elrontjàk a zenei piacott szétcseszik. Ki kéne engedni Chapment vagy egy új psihopata kéne.
2013. aug. 16. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg 90%-ban angol zenét hallgatok!
2013. aug. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!