Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen rock zenével kapcsolato...

Milyen rock zenével kapcsolatos szimbólumok vannak? Mi az eredetük, jelentésük? Mint pl a kézjel

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A metálvilla az eredetileg nem tudom hol azt jelentette, hogy megátkozol valakit...de ha amásik is így tartotta a kezét azzal kivédte az átkot...a múltkor találtam egy szörnyen érdekes cikket neten, ahol ilyenekről írtak (meg fordított kereszt, pentagramm bár ez nem rockhoz tartozik)...most nem találom, de ha meglelem leírom neked a linket :D
2013. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekelne köszi:)
2013. jún. 26. 17:47
 3/4 Nayal ***** válasza:
Szvsz sztem nem azt jelenti, gondolom valami propaganda cikket találtál keresztények véleményével vagy a médiával közvetítve.
2013. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A keresztények kétlem, hogy a wicca vallásról írnának pl...és az volt az egész cikk lényege, hogy mennyire félreértik ezeket az embereket, és ha pl meglátnak egy fordított keresztet/pentagrammot, akkor rögtön sátánistáznak, pedig az eredeti jelentésnek köze sincs ehhez....de sajnos nem leltem meg...még :/
2013. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!