Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz ha 13 évesen Green dayt...

Gáz ha 13 évesen Green dayt hallgatok meg rockot és nem One Directiont? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 18:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen, b+ gáz!! Hogy képzelted??

Komolyra fordítva a szót álljatok már le az ilyen kérdésekkel, mindenki azt hallgat amit akar, mi a rákért nem lehet felfogni???:))

2013. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, csak felszökött a vérnyomásom, amint elolvastam a 100. ilyen kérdést. XD
2013. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

IGEN GÁÁÁZ!!!

Mi a fa*zért kell folyton ilyen kérdéseket feltenni?! Persze hogy nem gáz! Mondjuk én leszarom mit hallgatsz. Szerinted mindenki itt fogja nyalni a segged mert rockot hallgatsz nem Guy Connectiont?! Nehogy azt hidd! De könyörgöm fejezzétek már be az ilyen kérdéseket!

2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Amíg neked tetszik, addig nem értem, miért lenne gáz. Akinek nem tetszik, ne hallgassa. Ennyi. Most minek hallgass olyan zenét, ameyet nem szeretsz , csak azért, hogy a többiek szemében menő legyél? Különben is, a zenének az a feladata, hogy jól érezd magad tőle. Ha neked Green Day a jó, akkor hagyd békén a többit.
2013. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
76%
Nos, én is 13 vagyok, utálom az One Direction-t. Viszont én is szeretem a rockot meg a Green Day-t is. Nem kell éppen populáris számokat hallgatni, mert az is gáz, ha valaki csak azt hallgatja, ami éppen felfutott, de saját ízlése pedig nincs. Nem attól leszel menő, hogy azt hallgatod mint a többség.
2013. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Az gáz hogy azzal foglalkozol ki mit gondol! Szard le s hallgasd ami neked tetszik!
2013. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már ez a kérdés. Tudod mit? Akkor ciki. Ciki, hogy ilyet megkérdezel.
2013. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
94%
Ez egy baromi hülye kérdés.... Én 17 vagyok és egész életemben rockot és punkot halgattam. És egyébként a Green day nem rock hanem punk-pop...
2013. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
94%

1. Mint azt már előttem megmondták, nem az a gáz hogy mit hallgatsz, hanem, hogy megkérdezed, gáz-e...


2. Az előttem szólónak:

Olyan, hogy punk-pop nem létezik. Pop punk van: első említése 1977-ben egy New York Times cikkben. És igen attól még ez az a műfaj, amit a Green Day képvisel, sőt az 1994-es Dookie albumukkal ők terjesztették el. Hogy miért kötöttem beléd? Mert a pop punk punk rock és a pop rock elemei vegyíti, ebből adódóan zeneileg meglehetősen a rock kategóriába tartozik. Legközelebb nézz utána a dolgoknak, mondjuk scaruffi-n.

2013. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Jaja. Az szánalmas már h én is huszadszorra olvasom azt. És igen a Green Day nem rock. És punk pop se létezik. Csak pop punk:) de a Green Day szerintem (és mindenhol csak ezt olvasom) az amibe minden van. Punk, punk rock, pop punk, pop rock.. Szóval mindenki tudja hallgatni. Még az is aki 1d-t hallgat. Az viszont az az ember aki tényleg szánalmas. Green Day es 1d? Ugyan maar. Amugy bkcs fogalmam sincs hogy jutottam el eddig a te kerdesedtol.xd
2013. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!