Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Gangnam Style hogy lett...

A Gangnam Style hogy lett sztár? Mit szeretnek benne az emberek? Psy hogy lett sztár ezzel a ) z. rral?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nagy hatalmú emberek futtatták be fogadásból.


Meglátták, kiröhögték és az egyik gazdag ember azt mondta: "Fogadjunk, hogy bárkiből lehet sztár, pl. ebből a mongolidióta baromból is."


És láss csodát. Az emberek birkák. A Youtube az arcodba nyomja és már nézed is. Eleinte ledöbbensz, hogy ez a díszbarom koreai majom, még a magyar paras*ztokat is alulmúlja, mint pl. győzike vagy sorolhatnám.


Aztán, hogy miért nézik újra és újra? Senki nem tudja. Valószínű ez az a kategória, ami már annyira rossz, hogy megnézed.


Az a pénz amit erre a koreai autistára költöttek, abból fél Afrikát meg lehetne ebédeltetni. De nem, a birka embereknek ez "kell".

2013. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

A 9gag-en lett felkapott, csináltak belőle mémet, nagyon nem volt akkor nézettsége. Aztán mindenki megnézte, mi ez, és egyre felkapottabb lett. Aztán az emberek ezután már csak azért nézték meg, hogy győzze le youtube-on JB-t, aztán az lett belőle, hogy érje el az 1 milliárdot. Ha megnézed a statisztikát a videó alatt, jócskán visszaesett a nézettsége 1 milliárd után..

Aztán miután "menő" és felkapott lett, az idióta tinisztárok és suli bálványok azért hallgatták, mert menő, ez kell a népszerűséghez. Ha ezt hallgatod, akkor menő leszel és szeretni fognak.


Amúgy meg nem hinném, hogy maga a dal világhódításra teremtetett volna. Önmagában a dal, éppen kifigurázná a Dél-Korea gazdag negyedét, és egy paródiaként indult el. A világ 80%-a azt se tudja miről énekel, még csak meg se keresi, hogy tudja mit jelent.

Én nem vagyok nagy szakértő az ázsiai zene világában, azért néha meghallgatom az ott lévő toplisták szereplőit, de nem igazán van igényem ilyenekre. A koreai zenék úgysem tetszenek, inkább japán akkor:)

De az elsőnek is igaza van. Rengeteget költöttek egy ilyen baromságra, fölöslegesen, amit jobb célra is lehetett volna, de ez van. Ez a világ nem olyan kegyes mint ahogyan sokan elképzelik, és szeretnék, hogy az legyen..

2013. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hülye zene, aminek a szövegét nem értik, de ritmusos - pipa

Hülye tánc, ami már-már nevetséges, és egyedi - pipa

Átlag youtube videókhoz képest igényes felvétel, és feltűnőség - pipa

Ezt mind egy alapból nevetségesen kinéző ember adja elő - pipa

Ezekkel hirtelen sikerült is a youtube felkapott videói közé kerülni. Ezután pár ember segítségével mémmé vált, nagy szociális hálókon, viccportálokon kezdett megjelenni először a videó, majd más vicces posztok róla, és az emberek akik saját videókat töltöttek fel arról, hogyan táncolják (szerintem ez ennél, meg a harlem shake-nél is fő mozgatórugó volt). Mivel a csapból is ez folyt, egyre nőtt a nézettség, aztán szépen lassan már mindenki erről beszélt, meccseken kezdték játszani Amerikában, és aki nem akarta látni, már az is odakeveredett, hogy megnézze mi ez.

2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
1 évet adok neki és mindenki elfelejti a $zar zenéjével együtt.
2013. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert valami új és beteg dolog. Győzikét is nézték, hogy ez mi a franc lehet. Őt is. Megnézték, nem tudták mi a franc van. De szóltak a haveroknak, hogy nézd már ezt a szart öcsém. És ők is szóltak az ő haverjainak, und so weiter. Vírusvideó.
2013. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkivel 1etértek
2013. jún. 25. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Előttem már mindent leírtak. Viszont érdekes, hogy egyetlen tizenéves kis "kpop fan" sem jött ide pattogni, hogy miért szóljuk le ezt a hűdekirály zenét, úgyhogy van abban valami, hogy hamar elfelejtik...


"1 évet adok neki és mindenki elfelejti a $zar zenéjével együtt."


Nem kell ahhoz egy év. :)

2013. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ja ...ez ugyanígy volt a mizuval is

Sztár volt

Szerintem

Sz. a. r volt

ezis szép lassan el lett felejtve

2013. jún. 25. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem az im a believer jobb mint a hü*e style. az egész osztályom szeretik. de én már kezd elegem lenni belőle.14/F :)
2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert "Milliónyi légy sohasem téved"
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!