Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a KoЯn...

Mi a véleményetek a KoЯn-ról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
imádom :)
2013. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
az ilyeneket én plázacicametálnak hívom
2013. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Én meg popnak.
2013. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki A KoЯn-t plázacica metálnak meg pop-nak nevezi akkor az igazit hallgassa ne a Skrillex-es dubstep fost.
2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Skrillex még a csattogóslepkét kergette a réten, amikor már nyálas popnak tartottam a popkornt. :) Nálam a metal ott kezdődik, hogy Black Sabbath, Judas Priest, Sodom, Death, Sadus, Grim Reaper, Obituary, Agent Steel, akik őszinte zenét tolnak/toltak.
2013. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Children of Bodom, Dying Fetus, Eluveitie, Cannibal Corpse és persze a Nightwish. Minden idők legjobbjai!
2013. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
áááá rettenetesen szeretem de a Skrilexes album SZAR de nagyon nem tudom mi ugrott akkor Jonathan agyába vagy Munky-éba de egy biztos az jót tett a bandának hogy Brian visszajött
2013. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

És a listádból pl hol van a Metallica,Mayhem,Slipknot,Soad,Motörhead stb.

Vágod és szerintem,hogy ha már azt nézzük melyik banda az ami rádióbarát zene akkor inkább az LP-t mondanám és nem a KoRn-t aki a 90-es évek legelejétől tolja.

2013. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem már lejárt az idejuk, kiégtek... csak nézz meg egy napokban leadott koncertet,s utána vmi régebbit...pl woodstock 99....észre veszed a kulonbséget, hiányzik beloluk az energia
2013. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, kedves "popkorn"-ozók, hogy a KoЯn nu-metal banda, amire ha ráguglizol vagy ráwikizel, kiadja, milyen zenék keveréke.:D

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én imádom őket, nekem nincs bajom a Path of Totally-val sem, nekem az is tetszik.

2013. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!