Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tizenéves lányok, ti milyen...

Tizenéves lányok, ti milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés

Én 15L vagyok, és így szinte egyik napról a másikra megváltozott az ízlésem. A pop-ot rühellem, hamar "kimennek a divatból" a mai popszámok..

Nagyon szeretem a lassú, kicsit szomorúbb zongora dalokat(pl Jan A. P. Kaczmarek szerzeményeit vagy mondjuk a The Grey c. film befejező dalát(Into The Fray)), nagyon megszerettem a countryt, és "beleestem" pár bandába, akiket eddig nem is szerettem, mint például: Kansas(nagy kedvenc lett), Depeche Mode, Survivor, Guns n' Roses, és néha a Metallicába is belehallgatok.:)


Az ilyen "mai" előadók közt nálam talán Avicii, David Guetta és Calvin Harris a bejövős(bár ugye hamar lejárnak, akármennyire is jók).



2013. jún. 26. 11:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Nekem is hasonló az ízlésem:D Pop számokból nagyon nagyon keveset hallgatok meg mert túl nyálas a mostani felhozatal. De kedvelem még a rock, symphonic metal számokat is, valamint DG örök kedvenc marad ahogy Avicii is :D
2013. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon sok remix-et hallgatok, kellemesen fel tudják frissíteni az amúgy kicsit "tömeg"dalokat is:)
2013. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Grat, végre valaki, aki normális zenéket hallgat. A Guns n Roses és a Metallica soha sem fog "lejárni", azt biztosra veheted. Szerintem ezek alapján tetszene a Red Hot Chili Peppers is. 16/f
2013. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretek semmit, ami "tuc-tuc", én azokat egyszerűen nem bírom hallgatni, nem hallgatok, sem elektro-t, sem annak a fajtáit, sem pop-ot.

Illetve popból régi Britney számokat hallgatok, pl I'm not a girl, not yet a woman-t. Meg van pár előadó, akiket nagyon szeretek, és nem tudom kategorizálni, pl Jason Mraz

Egyébként főleg punkot, punk-rockot, hallgatok, bár mostanában rákattantam a ska-ra.

A kedvenceim a Green Day (Good Riddance,Know Your Enemy, Holiday), Ocho Macho (Jó nekem, Képzeld el másképp), Sum 41 (Hell song, In too deep), Red Hot Chili Peppers (Snow, Dani California, Californication), Simple Plan (Can't keep my hands off you), Fall Out Boy (Thnks fr th mmrs, This ain't a scene, My songs know what you did in the dark), Paramore (Brick by boring), Bob Marley (Lalalala long, Three Little Birds), Nickelback (Rockstar), Train (Drive by, Mermaid, Hey soul sisters), Jet (Are you gonna be my Girl?), Less Than Jake, Reed Big Fish, Mocsok 1 Kölykök (Szólt a király).

Röviden (:D) ennyi, és szerintem nekem tetszene Michael W Smith-től a How to say Goodbye. :)

2013. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Sometimes I slide away

Silently

I'm slowly lose myself

Over and over


Take comfort in my skin

Endlessly

Surrender to my will

Forever and ever


I dissolve in trust

I will sing with joy

I willend up dust

I'm in Heaven

2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

And who are you, the proud lord said,

that I must bow so low?

Only a cat of a different coat,

that's all the truth I know.

In a coat of gold or a coat of red,

a lion still has claws,

And mine are long and sharp, my lord,

as long and sharp as yours.

And so he spoke, and so he spoke,

that lord of Castamere,

But now the rains weep o'er his hall,

with no one there to hear.

Yes now the rains weep o'er his hall,

and not a soul to hear.

2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Red Hot Chili Peppers-t is szertetem:)
2013. jún. 27. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokféle van, de az minden, csak nem mainstream: P

Rock, punk, metal, epic, epic rock, kelta, ír, ír rock, japán rock, zongora dalok hegedűvel vagy anélkül.

Például: Three Days Grace, Evanescence, Within Temptation, The Grenma, Audiomachine, Two Steps From Hell, Q Factory, Heather Dale, Paddy and the Rats, Adrian von Ziegler, The Rickymh, Girugämesh. Ők a kedvenceim, plusz ha megtetszik valami mai szám, megpróbálom kikutatni rock verzióban: D

2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én még a Bon Jovit is nagyon imádom!:D
2013. jún. 29. 12:06
 10/11 anonim válasza:
Én Bon Jovi-t, Nickelback-et hallgatok a leginkább, de szívesen meghallgatok The Rolling Stone-ba, Metallicá-ba és AC/DC-be.
2013. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!