Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Naponta hány órát kell gitáron...

Naponta hány órát kell gitáron gyakorolni?

Figyelt kérdés
...ahhoz hogy fejlődjek:P
2009. okt. 14. 17:20
 1/5 Thurston ***** válasza:
52%
Amennyitől érzed, hogy fejlődtél. De a normális emberek többsége nem azért játszik egy hangszeren, hogy fejlődjön, hanem mert élvezi. Esetleg te is csinálhatnád így. Sokkal nagyobb poén.
2009. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nyilván ha nem élvezném, akkor eladnám a gitárjaimat, és abbahagynám az egészet:D csak kíváncsi vagyok hogy egy profi gitáros hány órát gyakorolt naponta anno:D
2009. okt. 14. 17:48
 3/5 Thurston ***** válasza:
Én nyolcat szoktam. De azért hozzáteszem, nincs olyan, hogy "na most már profi vagyok, tehát nem kell gyakorlnom". Mindig van hová fejlődni. Főleg mivel én kábé három vagy négy olyan gitárost tudnék csak mondani, akire rámondanám, hogy na, ő profi.
2009. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gitártanár vagyok, és mindig azt mondom a tanítványaimnak, hogy annyit gyakoroljanak, amennyit rá tudnak szánni az idejükből. Szerintem már az is nagyon jó, ha valaki, aki nagyon elfoglalt, akár csak fél órára kézbe tudja venni egy nap a gitárt.


Ha mégis mondanom kellene valami "standardot" erre, én azt mondanám, 1-3 órát érdemes eltölteni a gitárral egy nap ahhoz, hogy viszonylag gyorsan kézzelfogható eredményt érj el. Én jó pár éve játszom, mostanában olyan napi 1-1,5 órát gyakorlok, és bőven elég. Eleinte viszont 4-5 órákat játszottam, és akkor meg sokszor még az is kevés volt :) úgyhogy ez végülis egyéni dolog is.

2009. okt. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szinten tartáshoz heti 4-5 órát mondanék, de ha tényleg fejlődni szeretnél akkor szorozd meg kettővel, azaz napi 1 órát ajánlanék. Nekem az válik be ha ezt a napi egy órát több darabba osztom el, de egyéne válogatja.
2009. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!