Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki melyik műfajt bírja leginká...

Frank1997ize kérdése:

Ki melyik műfajt bírja leginkább és miért? Mi a története hogy azt a zene műfajt szeretitek amit?

Figyelt kérdés
Én a Hip Hopot szeretem méghozzá az amerikait.Az előtt a Rockot szerettem de csak a Sick-Room-ot mert a faterom(Psycho)benne játszott miután kilépett belőle valahogy már másnak éreztem mindent hallottam rap zenéket régiket magyar és amerikait utána leltem rá a hip hopra.Dióhéjjban ennyi lenne.És legyen bármelyik műfaj pop,rock,techno,hip hop.trance,jazz,R&B.bármit elfogadok kíváncsi vagyok rá

2013. jún. 28. 07:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagy szófosással rendelkező emberek leírhatják az egészet.De aki nem olyan beszélős típus az csak a lényeget.
2013. jún. 28. 07:47
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rap/Hip-Hop. Nincs különösebb története. 10 évesen még a rockot szerettem jobban de aztán lassan magával ragadott a rap. Eleinte csak pár szám tettszett aztán egyre több és több. Most már ott tartok hogy egész nap rappet hallgatok és mindig keresgélek olyan előadókat meg számokat amiket még nem ismerek. Attól még ha tettszik meghallgatok más műfajú zenéket is(kivéve a technót meg a többi elektronikus zenét) de igazán nálam csak a rap játszik.
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy hívják, de én ezeket:

http://www.youtube.com/watch?v=UAWcs5H-qgQ

http://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA

http://www.youtube.com/watch?v=PoaT6WXUV_M


Aki tudja mi ennek a stílusnak a neve, írja már meg :D

14/f

2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A rocknak kb. minden ága, igaz csak angolul (más nyelvet nagyon nem viselek el), de legfőképpen a punk/punk rock.

A története nagyjából annyi, hogy kb. amióta élek szeretem a videójátékokat. Először kezdtem a tv-játékkal. Aztán egyszer a nővérem áthozott kölcsönbe egy ps1-et, a tony hawk pro skeater 3 nevezetű játékkal. Ha valaki ismeri a játékot/sorozatot, akkor tudja milyen zenék mennek benne. Aztán megkaptam az első gépemet, amin sokat játszottam a need for speed underground 1-2-vel, és a műzli mellé kapott crazy taxival. Ezekben is sok "keményebb" zene volt. 8.-os ballagásomra megkaptam az első saját ps2-esemet, amin sokat burnout-oztam. Ebben is hasonló zenék mentek, igaz a mindennapokban black eyed peast, reggae-t hallgattam. Aztán középiskolában volt egy csávó aki red hot chili pappers-t hallgatott. Átküldte az egyik számukat és ez megadta a kezdő löketet. Előbb csak gyengébb zenék, aztán rákerestem a zenékre amik a játékokban voltak, és a mai napig azok a kedvenc előadóim.


Amúgy a Hip Hop-ot én is szeretem, mert amikor a coca colának volt egy olyan akciója, hogy kupakokat be lehetett váltani cd-re, akkor a hip hop válogatást hoztuk el.


Ezekből jön a kevert műfajok iránti szeretetem. Need For Speed+hip hop válogatás=nu metál, metál+reggae keverék, a reggea + tony hawk játékok = ska punk.

2013. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a Hardstyle-t Trance-t és a Hands up-ot. A dallamok miatt szeretem ezeket.

Egy Hardstyle mert ez áll a legközelebb hozzám: https://www.youtube.com/watch?v=XB5Z6i4ZYX0

2013. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
én a rapet :) a története az hogy előtte hip-hop táncra jártam és azokat a zenéket is nagyon szeretem még, de a rapp áll a legközelebb hozzám pedig előtte ki nem állhattam :/ és úgy szerettem meg hogy egy fiú kitett egy rohadtjó rapzenét és végighallgattam és most már egész nap csak azt hallgatom, és új zenéket keresek youtube-on 14/L
2013. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Rock és metál.

Kezdetben olyan zenéket hallgattam, amik a VivaTV-n mentek.. majd kb 12 éves koromban egy fiú ismerősöm mutatott nekem ilyen "gyengébb" rock számokat. Aztán egyre többet és többet hallgattam, majd szép lassan elkezdtem bedurvulni. Szóval mára már eléggé zúzós számokat hallgatok, közel sem olyan light-os zenéket, mint amilyenekkel kezdtem.

Persze, ez nem jelenti azt, hogy beszűkült látókörrel rendelkezem. Hallgatok én minden mást is, popot, rapet, tuctuc-ot is. De kb 95% rock és metál, 3% rap (főleg magyar) és 2% minden más.

18/L

2013. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a rockot szeretem, 12-13 évasen még mentem a barátnőm után, ő nézte a VivaTv-t, tudta, mik a slágerek, én is utánuk néztem a neten, és azokat hallgattam. Aztán 8. osztály közepe felé berobbant a rock. Abban az időben sokat voltam szomorú a barátnőm miatt, mert szerelmes volt, és sokat szomorkodott, emiatt én is sokat szomorkodtam: ( Az egyik ismerősöm mutatott egy lassú, szenvedős rock dalt (Poisonblack - Love Controlled Despair), és onnantól rámjött a rock. A másik műfaj amit szeretek, az az epic zene. A Two Steps From Hell-t az unokatestvérem mutatta, és megszerettem. Mostanában pedig japán rockot is hallgatok, az pedig úgy jött, hogy megnéztem a Nana című animét, és nagyon megszerettem a nyelvet.: )) 15/L
2013. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább a régi magyar zenéket...

Például:

-Ámokfutók

-V-Tech

-Kozmix

-Zoltán Erika


De még lehetne sorolni itt és fél oldalas válaszokat adni. :D Szóval nekem ez az eurodance/romantikus/techno stílus jön be. Azért, mert anyukám ezeket hallgatta, majd önállósítottam magam és megkerestem a padláson a régi kazettákat, amin ilyenek vannak... :) Régi szép emlékeket idéz fel bennem, és nagyon tetszik a ritmusuk és a fülbemászó dallamuk. De legnagyobb kedvencem, az Ámokfutók, egyszerűen ez tényleg nagyon tetszik, a legjobb dallamok vannak a zenéikben... :)

16/F

2013. júl. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Rock :)


8 éves voltam, mikor a nagybátyáméknál tartott karácsonyi összejövetelen én és a szüleim maradtunk a legtovább. Az akkor 18 éves lány unokatesóm igazi rocker lány volt, Tankcsapda, Zorall, Junkies koncertekre járt. A karácsonyi összejövetel utolsó három órájában elvonultunk a szobájába, bömböltette ezeket a zenéket, és ugráltunk rá. Akkor indult meg bennem valami... :)


Mondjuk rajtam nem látszik, hogy rockot hallgatok, például nőiesen öltözködöm, nincs fekete hajam és erős sminket sem viselek, de a szívemet eladtam a műfajnak :)


20l

2013. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!