Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A The Grenma nevű zenekar...

A The Grenma nevű zenekar magyar banda. Van olyan, aki szereti őket? Mit gondoltok róluk? A zenéjükről?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
igen. ez Magyarország. ez Budapest! én Grenma fan vagyok! ez pedig a magyar beszéd. ha nem tetszik húzz el a pokolba!
2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
beteg kis 10 éves kis takony lehetsz. még sajnálni sem tudlak...de majd rájössz 10 évvel később.hidd el
2014. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
34%
anyád! az a takony.. ha már a magyar nyelv se tetszik akkor ez autómatikusan arra vezet hogy te egy cigány lehetsz. de azokat mi utáljuk. úgyhogy én sajnállak.
2014. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
17%
értelmiségi szinted nulla. te 10 éves kislány lehetsz tuti .de mondom majd 5-10 év múlva fogsz rájönni hogy mit vétettél az életedben!. komolyan miért kell így viselkedni egymással emberek? meg alapból ez onnan indult hogy te egyből elkezdtél anyázni amit nem is értem hogy miért? azért mert pl:nekem nem jön be azért? komolyan? ezért vagyunk emberek mindenkinek más tetszik nyilván.de te annyira hülye vagy és ebből látszik hogy milyen elbaszott egy generációd van (10-16 évesek)ezért tart itt az egész világ... de hát ez van. nagyon sajnállak téged, biztos nincsenek barátaid és egész nap csak otthon ülhetsz. de tudod mit, megbocsátok neked!. biztos vagyok benne hogy te jó kislány vagy!. na szia.
2014. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
Na mostfigyelj te köcsög! most kib*szottan felhúztál amiért kislánynak hívtál hogy ezért legszivesebben kicseszném sorba az összes fogadat (de persze a ringben hogy mindenki lássa) 17/F vagyok. és ha nem hiszed el próbáldd elképzelni.
2014. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
38%
JAH! és azt se gondold hogy nincsenek haverjaim.. egész nap lent lógunk hülyülni sőt még a kocsmába is elmegyünk gyakran ahogy egy igazi csávó. mintsem ahogy te elkényeztetett háziasszony módjára mosogatsz meg daggasztod a kenyeret a repedt tekenőben paraszt módjára ahogy te is az vagy. Ennyi vagy.. na csá!
2014. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy az utolsó 6-7 kommentnek mi köze volt a kérdéshez...?:) Ha bajotok van egymással rendezzétek le személyesen, vagy legalább privátba.. Itt senkit nem érdekel higyjétek el!

És, hogy a kérdésre is válaszoljak: Én szeretem őket, habár zeneileg elég gyengék. Szerintem Csongi különleges hangja, és a jó szövegeik miatt lesznek ők jók. :)

2014. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Istenem...

Olyan szánalmasak vagytok. Hiába vagytok 17 vagy 20 vagy akármennyi évesek. Az eszetek még egy 10-12 éves szintjén van. És ez a viselkedés tényleg szégyen.


A The Grenma együttes pedig nagyon király. Összes számuk megvan a telómon. Jelenleg ôk a kedvenc együttesem.

2014. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!