Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám megzenésíteni...

Hogyan tudnám megzenésíteni azt a nagyon szép dallamot, amit hallok, ha nincs túl szép hangom?

Figyelt kérdés
Van zenei hallásom. Hallok egy zenét valahol és módosítom magamban nagyon szépre, de nem tudom kiadni magamból. Tehát ez csak az enyém.

2013. jún. 28. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerezz valamilyen hangszert
2013. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintetizátoron addig nyomkodod a billentyűket, amíg ki nem jön a kívánt hang:):) Én könnyen kezelhető, barátságos hangszernek tartom, szeretem, tényleg jó:):):)
2013. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy melyik fajta lenne jó, mert lehet, hogy nem tudja majd lejátszani és akkor ugyanott vagyok. A másik gond, hogy nem tudom már hova rakni. Szerintem az lenne a legjobb, ha el lehetne járni valahova, ahol lehet játszani és a hangszer is ott van és el van zárva. Esetleg számítógépes megoldás? Biztos vannak szoftveres szintetizátorok is.
2013. júl. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!