Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok véleményt?

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Légyszives mondjatok véleményt erről a zenéről. Most kezdtük nemrég a zenélést de nem tudjuk eldönteni hogy milyenek is vagyunk és hogy érdemes e folytatnunk, mivel a környezetünkben élők nem mondanak mindíg őszinte véleményt így akit eddig kérdeztünk azt mondta , hogy jó. De szeretnénk olyan emberektől is választ kapni akiket nem ismerünk köszönjük :))


http://www.youtube.com/watch?v=2wAOnW9o_DY



2013. júl. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz :D

A refrén az tök jó. Meg közben alatta a zene is :)

2013. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le akkor is rájönne mindenki hogy nem rég kezdtétek:D De ezt nem bántásból írom. A technikátokon van még mit csiszolni. Közületek az első tolta a legjobban de ő is néha átment hadarásba. A második aránylag elfogadható volt. A harmadik viszont nem igazán. Alig volt rím a szövegében pedig hát arról szól ez az egész. Mindhármotoknak tanácsolom hogy gyakoroljatok sokat. A szöveg néha kicsit érthetetlen volt és úgy éreztem próbáltatok túl sok szöveget belezsúfolni, ezért lehetett a hadarás hogy benn maradjatok az ütemben. A refrén nekem is tetszett:D Még azt javasolnám próbáljatok stílusosabban rappelni mert így csak gyors szövegelésnek tűnik kicsit. Első vagy nem tudom hányadik próbálkozásra nem is rossz. Nem írlak le titeket mert még amúgy is nagyon kiforratlan az egész, sokat fogtok még fejlődni ha komolyan gondoljátok. Ja és az alap is jó volt ehez. Ti csináltátok vagy csak leszedtétek?
2013. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az alapot az készítette aki a második részt tolja :))

amúgy nem azért de a harmadik részben van rím csak általában keresztrím

amúgy köszönjük :D

2013. júl. 5. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írod akkor szerintem nem tűnt volna fel hogy keresztrímek vannak benne:D Bocs, nem figyeltem rendesen:D Csak nem sokan használnak olyat ezért nem számítottam rá.
2013. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem azért írtam. Nem szeretem másokban a hibát keresni csak azért gondoltam szólok :))

amúgy még egy kérdés

ha lenne több zenénk akkor hallgatnád rendszeresen, vagy csak így néha-néha márha érted, hogy értem, mert kiváncsi vagyok :))

2013. júl. 5. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ahoz még kéne pár zenéteket meghallgatnom:D Egy számból nemigazán lehet ezt eldönteni. Őszintén szólva valószínűbb hogy csak néha-néha de ha csinálnátok néhány kur*a jó zenét akkor lehet hogy változna a véleményem:D
2013. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd igyekszünk :))
2013. júl. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!