Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek zenekaromról?

Mi a véleményetek zenekaromról?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, hallgassátok meg zenekarom legelső EP lemezét :) Korrekt, rendes hozzászólásokat kérek tőletek, ha nem tetszik, maradjatok udvariasak :) Ha tetszik a zenénk keressetek meg minket facebook-on is :) Előre is köszönöm :)

2013. júl. 3. 22:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. júl. 3. 22:52
 2/12 anonim ***** válasza:

meghallgattam a you know-t.

nekem kicsit a korai grenmára hasonlít angolul..

meg persze a külföldi punkrock zenekarok hatásai..

nem tartom nagyon egyedinek, bár az nem feltétlenül kell ahhoz, hogy valami jó legyen.. de nekem nem tetszik. nem fogott meg, hogy nyomjak egy replay-t vagy meghallgassam a többi számot. de azért hajrá, nyomassátok.

2013. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Üdv! Engem nem igazán fogott meg a zenétek, bár nem ez a stílusom, hanem keményebb rock. A the Grenmára engem is emlékeztet néhány helyen. Az énekes javíthatna az angol kiejtésén, néhol ilyen magyaros-angol. Az énekes hangja nem is igazán tetszik, nincs benne semmi különleges. Remélem nem bántottalak meg, nem állt szándékomban.
2013. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bek ***** válasza:
Szerintem nem rossz :)nekem olyan Simple plan stílusú..tök jó..:)
2013. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Addig egész jó volt, még el nem kezdett énekelni az énekes, még élveztem is.. valami borzalmas hangja van.
2013. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan szinten van a zenéket, h játszani élvezetes, meg élőbe is jó lehet ha van hangerő. De felvételről nem a legjobb, van ilyen... nem rossz, van hova fejlődni, de nem tetszik annyira h sokszor meghallgassam. Csak így tovább és jóféle lesz. :D
2013. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a you know- ot halgattam



a zene jó... majd mi is hasonlóan akarunk

de az énekes....sz@r...inkább próbáljátok meg magyarul

2013. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A zene jó szerintem. Az énekes hangja viszont nem tetszik és az angol kiejtés is sántít néhol, mert túl magyarosan ejti ki.
2013. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 jóskapankrakenroll válasza:
0%

hát nemtudom.. szerintem elég szar.. lehet azért mert és hc punk zenéket szeretem.. mondok pár jó bandát.. a tiéd egy szar.. The Casualties , Fegyelmező Részleg , Hatóságilag Tilos , The Exploited , Acidez

maga a hangod is szar, meg ezek a dallamok .. nameg magyarnak nem csak angolul kéne énekelnie :)

2013. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a zene jó, de valahogy az énekes hangja nem illik bele az egész képbe.
2013. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!