Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Coldplay együttes énekese...

Coldplay együttes énekese Chris Martin milyen ruhát hord a koncerteken? Google-be vagy a coldplay.com-on meg tudjárok sasolni! Vagy olyan oldal kellene ahol a zenei sztárok öltözködése le van írva!

Figyelt kérdés
Coldplay, Öltözködés, Énekes
2009. okt. 17. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Most mi is a kérdésed ? Hogy érted h milyen ruhát? Én voltam idén 4 koncertjén is mert imádom (Udine, Barcelona, London 2x), de mindegyik srác sötét ruhában van mindig (bár volt egy kivétel amikor fehér póló volt rajta), de egyébként nem hinném, hogy valami speckó csakis chrises ruha lenne. A Viva la vida Tour -on volt neki 2008-ban egy eléggé jellegzetes ruhája, tudod a karján aza 3 színű csíkos, de egyébként fekete, meg hát haláli, hogy mindehhez egy sportcipőt vesznek fel általában mindannyian. Kb ennyit tudok, de azért pontosítsd a kérdésed ...

Egyébként meg hajrá Chris Martin, nagyon király a zenéje, gondolom ebben egyetértünk :-D

2009. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra a 3 színű karján elhelyezkedő cuccra gondolok! :D Hogy az most milyen anyagból van az egész felső része? :D Szal nekem a felső résznek kellene az anyagja hogy mi is az! :D


Na ezen a képen teljesen látszik:

[link]


Nekem ilyen kellene, csak nem tom hogyan kezdjek bele! :D


Egyébként thx a segítséget!

2009. okt. 17. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Most adja el aláírva ebayen asszem 5200 font eddig gyűts rá pénzt addig. :D (Haitinek küldi a beolfyt összeget.) [link]
2010. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húha köszike.. van 1 hét még a licitre.. bizti felmegy 10 ezerig..
2010. jan. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!