Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A jelenlegi tendenciák alapján...

Prométeum kérdése:

A jelenlegi tendenciák alapján milyen írányba megy szerintetek a zenei piac és a média 2020 ig?

Figyelt kérdés
Valamivel jobb zenék vannak mint 2000-es évekbe, de trendej jönnek menek vannak kiszàmitható és nem kiszâmithato trendek! bagyon. remélem hogy a mai előadok kőzül nem lesznek maradandó slàgerek.
2013. júl. 5. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek jobb zenék mint a 2000-es években sőt inkább ahogy haladunk csak egyre rosszabbak lesznek de ez csak az én véleményem.A média arra jó hogy kimossa a fiatal generáció agyát hogy ne tudjanak gondolkodni hogy mire felnőnek totálisan irányíthatóak legyenek.Ez a sok trend pedig az oszd meg és uralkodj elven működik.
2013. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èpp ezért is lesz majd egy globàlis összeomlás elöbb vagy utobb ami darabokra gasitja a tàrsadalmata . Hiszen ez a liberalizmus is szétesik kb 10 év múlva azt mondjàk.
2013. júl. 6. 16:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Azaz hasítja a tàrsadalmat, a médiát és a zenei piacott
2013. júl. 6. 16:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehàt elfog jönni a minőség forradalma
2013. júl. 6. 17:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a legjobb ha, első sorban profi zenészek Irnànak elsősorban . Jó lenne ha minimum 15-20. ember írna ide minimum
2013. júl. 11. 08:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Most màr tényleg jó lenne ha valaki részlett gazdagon kifelytősen hozzá értő vèleményt mondana! de zenész vagy énekees
2013. júl. 23. 10:52
 7/10 anonim válasza:
Hallgatókat képviselve válaszolok. Én szinte minden fajta zenét hallgatok kivéve azt aminek semmi ritmusa,dögunalom vagy fűlsértő. Rockbandákról alig hallok, szóval szerintem 2020-ra már csak a régiek maradnak majd fent még úgy a rock nagy képviselőjeként, mert amikor újak alakulnak azokat mi fiatalok már nem fogjuk hallgatni. pop rap hiphop electro amik menni fognak. egyre több az autotune illetve régi számokat újítanak fel ami ismét elég gáz, mert inkább akor az eredetit hallgatom mert attól jobb érzésem lesz szóval sztem mégjobban elgépesítik a znéket és régieket újítanak fel azzal nem érnek el semmit. szerintem nincsenek jobb renék egyáltalán mint a 2000-es években, maximum könnyebben elérhetőek a hallgatóság számára és ezért tűnhet úgy.:)
2013. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerinttem a rock zenében, még 2100 ban is lesznek jó bandàk. A syinti pop rock bandàk pl: The Hurts gyakoribbak lesznek. Jo pár béna előadò kimegy a köztudatbol. A disco zenék be nagy vàltozások lesznek.A sinty pop meg divatba jön, külömben 2020 ig nem nézek zene csatornát csak néha és nem hallgatok rádiot.
2013. aug. 8. 11:10
 9/10 anonim válasza:
dábszteppen kívül mindent szeretek , de szerintem s 80 as évek zenéi a király :D 15F
2013. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fos irányba ment. 1980-2000-es évek eleje közötti időszakot nem lehet felülírni.
2022. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!