Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szövegről/zenéről?


2013. júl. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alapot már marha sokan felhasználták.
2013. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azthiszem erre az alapra csinálták a legtöbb zenét ebben az országban:D Már megszámolni se tudom hány rappet hallottam ezzel. De ez nem baj. A szöveg nagyon jó lett, a rappelésben még vannak hiányosságok de a hangod alapján nem tűnsz valami öregnek, ha gyakorolsz akkor leszel jobb is. Szerintem nem kellett volna ennyi üresjárat bele mikor csak megy a zene. Az ember ilyenkor a refrént várná de nem történik semmi. Felfedeztem benne néhány ismétlődő sort, gondolom az a refrén. Szerintem jobb lenne ha olyankor megváltozna a dallam, kiemelkedőbb lenne a szövegből és kicsit olyan felemelő érzést kelltene. Ha jól sejtem nem rég kezdted, talán ez az első zenéd, egész vállalható lett:D
2013. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket.és valóban ez az első rap. Szóval akkor nem olyan vészes.Na ennek örülök. :D
2013. júl. 8. 19:32
 4/7 anonim válasza:
nekem nem tettszett, és most építő jelleggel el mondom miért nem: rossz hangsúlyozás, néha érthetetlen pár szó, túl kedves egy raphez bár ez akár egyedi/saját stílus lehet szóval ne változz ez miatt. Maga a szöveg nem rossz elsőre, de lehetne kicsit több érzelmemmel mondani. Összességében nem rossz, de van min javítani. Ahogy öregedsz úgy fogsz fejlődni barátom :) További sok kitartást és egészséget!
2013. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érzem a hibákat én is benne, amin próbálok javítani, nem könnyű, mikor már a rossz rögzül , a kritika csak ösztönzi az embert hogy jobbat alkosson, ezért is köszönöm a meglátásodat nyilván tökéletes sose lesz, ha már annak a pár embernek tetszeni fog aki meghallgatja az pont elég
2013. júl. 9. 08:07
 6/7 anonim válasza:
Nem rossz, bár van még mit javítani. Összességében egy 7 pontot adnék.
2013. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!