Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak? Semmi se...

RandomgirlLOL kérdése:

Mit csináljak? Semmi se sikerül ezzel kapcsolatban! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy éve rákaptam a gitározásra, az egyik barátnőm tanított a basszusgitárján - és nem voltam éppenséggel béna. De aztán basszusgitárt anyagi okok miatt nem tudtuk venni, meg a szüleim azt mondták, hogy "az akusztikus jobban illik hozzád!" - ezt hülyeségnek tartottam, a gitár nem ruha, hogy illik-e hozzám. És mondom, basszuson egész jól ment.

De a megvett akusztikussal is kezdenem kellett valamit, megbarátkoztam az egésszel, viszont bárhogy próbálok bármit megtanulni, a legegyszerűbbek se mennek. Nem értem, miért, bárhogy próbálkozok, gyakorlok, egy dalban megrekedek egy szinten, és ennyi. Utána mintha nem tudnék befogadni, megjegyezni semmit. Az agyam taszítja a gitáromat! (xD)

Veletek volt ilyen? Mit csináljak, hogy legalább egy dalt meg tudjak tanulni (rendes tanárhoz való járáson kívül)? Azon is gondolkoztam, hogy eladom a gitárt, mert így semmi értelme, és ráadásul teljesen jó állapotban van.

15/l


2013. júl. 9. 09:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Meg aztán, bár minden 5. tizenéves gitározni szeretne, meg ilyesmi, jó hallás meg némi ritmusérzék nincs bennük - szerintem velem is ez a hiba. :(
2013. júl. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!