Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározáshoz kellene hangkárty...

Gitározáshoz kellene hangkártya. A 2 közül jó lenne valamelyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy hangkártyát gitározáshoz. Próbálgattam szoftvereket alaplapi hangkártyával, és ASIOval, de nem sok értelme volt. Fontos lenne, hogy szép, tiszta minőséget kapjak. Persze nem muszáj studio minőség, de fontos lenne, hogy ne késsen, ne recsegjen, és ne susogjon. Mert akkor mind1, ha marad az alaplapi :) Szóval rengeteg helyen olvasom, hogy a Line6 hangkártya nagyon jó, profik is használják. Én is ezt venném, de még használtan is majdnem a duplája annak, amit kinéztem. Mennyire érdemes a lentebb linkeltekért pénzt adni? Mert azért feleslegesen sem szeretnék pénzt kidobni. Itthoni kis demók készítésére, gyakorlásra kellene.


[link]


[link]



2013. júl. 10. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha már szánsz rá, akkor ne ilyenre, hanem pl egy 2i2-re

Sokkal többet tud, csak sokkal drágább is :(

2013. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az sajnos kizárt, hogy ennyit tudjak adni érte.
2013. júl. 10. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, lehet, hogy jó, lehet, hogy nem annyira.

Line6 cuccokkal van jó tapasztalatom, azt nyugodtan merem ajánlani.

2013. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom mi érné meg jobban. Valamelyik a fentebb linkeltek közül, vagy esetleg egy Line6 használtan!? Nagyon tanácstalan vagyok :)
2013. júl. 10. 17:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Az Uca222-ről nem találok magyar tesztet. Youtube-on megnéztem 8 oldalnyi videót, de nem találni egy normálisat. Kommentek közt találtam egy ilyet angolul: Ez még rosszabb a minőség, mint egy alaplapi hangkártyával. Ezek után eléggé kiábrándultam belőle.. Az UCG 102-ről már találtam 1-2 jobb minőségű videót, viszont hangszerdiszkonton olvasom, hogy a zajszintje elég nagy, és van egy folyamatos sípolása. Több emberrel is beszélt, akiknek ugyan ez a problémája. Miközben néztem a videókat én is találtam egy ilyet.. Szóval lehet hanyagolom mind a kettőt, és gyűjtögetek még egy picit. Kérdés, hogy használtan szabad-e venni egy Line6-ot? Mennyire romlanak el hamar?
2013. júl. 10. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jót veszel, az egy életre szól
2013. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve megvan és semmi gond vele, persze bármi elromolhat, de mondhatni, hogy a Line6 cuccok az átlagnál jobban vannak talán összerakva.
2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor el is kezdek gyűjtögetni rá. Ha közben esetleg eladóvá váll, akkor csak írj! :) Neked vannak felvételeid esetleg youtube-on?
2013. júl. 10. 22:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Van egy gyakorlás szintű improvizáció, de a Youtube minősége azért nem kimondottan hangtesztre alkalmas. Sokkal vacakabbul szól ott, mint egyébként.

A Soundcloud azért jobb. Ez is csak egy hirtelen felvett impro, szóval ne várj valami profi dolgot.

[link]

2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pável Alex ***** válasza:

Nekem a második van (UCG)és semmi problémám nincs vele!

Kb. 2 éve van meg! :)

2013. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!