Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki Paramore-t hallgat?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy tizenéves srác rendszeresen Paramore-t hallgat, sőt ez a kedvenc együttese arról mit gondoltok? Mi lesz róla az első véleményetek?

A valódi véleményetekre vagyok kíváncsi, és igen akármit mondtok Paramore-t fogok hallgatni, sőt általában leszarom mások mit gondolnak rólam, viszont most kérlek tényleg korrekten, őszintén és a kérdésre válaszoljatok.

Köszi.



2013. júl. 11. 00:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha tetszik hallgasd nyugodtan, én se azt hallgatom amit a mai " átlag " meg amit a rádió nyomat hanem amit szeretek, ha valakinek nem tetszik ő dolga.
2013. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igen ez az átlag válasz minden hasonló kérdésre. Azért köszi. Viszont a kérdés nem arról szól, hogy gáz-e vagy hasonlók. Hanem hogy aki ilyet hallgat arról mit gondoltok. Aztán majd utána összeegyeztethetjük a valósággal, kíváncsi vagyok mi sülne ki belőle. :D
2013. júl. 11. 01:31
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Semmi véleményem nem lenne!Nem szeretem annyira a Paramoret,de 3-4 számát szívesen hallgatom és persze,evvel most nem azt mondom,hogy rosszak,mert egyáltalán nem azok,sőt nagyon jók,csak én nem ezt a fajta zenei stílust kedvelem! :) Én inkább a pop-punkért vagyok oda,a Blink 182-ért! :)
2013. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
blink 182?? Huhh, most belehallgattam hát ez nekem őszintén nem tetszik, és ellenben veled, van is véleményem arról aki ilyet hallgat. :D Nemet kérhetnék, ha már leírtad, hogy miért vagy oda?
2013. júl. 11. 01:47
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
Fiú vagyok!Amúgy az egyik leghíresebb pop punk banda! :) Várom a véleményt! :D
2013. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Értem. Szerintem kicsit enyhén fogalmazva nyálas, persze nem szeretnélek megsérteni. (Mondjuk ez itt a véleménykimondásról szól.) Szóval reméltem, hogy nem fiú leszel igazából, bár mindenki azt hallgat amit szeretne.

Szerintem ennyi elég véleménynek, és érted belőle a lényeget.

2013. júl. 11. 09:48
 7/33 A kérdező kommentje:
Jajj, de nem tudok fogalmazni, a zene nyálas, nehogy félreértsd.
2013. júl. 11. 09:49
 8/33 anonim ***** válasza:
55%

Magáról arra, hogy Paramore-t hallgatsz, annyit mondanék, hogy "Majd kinövöd.". De hogy a Paramore mellett a Blinkre képes vagy rámondani hogy nyálas...:) Nem szoktam fikázni mások zenei ízlését, de a tiédben van egy ficam.


Most ettől eltekintve: A Paramore nekem mindig is túl light volt, soha nem hallgattam ilyen pop rock beütésű bandákat (hogy mi a pontos műfaji besorolása, nem tudom, de nem is izgat). Egyedül a Simple Plan és a Good Charlotte volt 13 éves koromban, amit ezek közül meghallgattam, de lecsengtek hamar. A Paramore bennem olyan érzést kelt, hogy hiába hallom meg a számait, mind ugyanolyannak tűnik.

2013. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi, az előző kommentemet nem fejeztem be, csak véletlenül elküldtem.:)


A legviccesebb az, hogy nyíltan ki is jelentetted itt egy előző válaszolónak, hogy van véleményed arról, aki Blinket hallgat... Nem akarlak megbántani, de ha elmész egy olyan helyre, ahol kicsit is rockosabb vonalon mozgó társaság van, jóval előbb fogják "lebuz.zni" azt, aki Paramore-t hallgat, mint aki Blinket. Egyébként nekem fura, eddig csak lányoktól, meg a meleg unokatestvéremtől hallottam, hogy szeretik a Paramore-t. De mindenki azt hallgat, amit akar. Csak a stílusod kicsit bicskanyitogató.:D

2013. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

Ja, és hallgass Sum41-t. Kíváncsi vagyok a véleményedre...:)


http://www.youtube.com/watch?v=nxGoVw0DTGs

2013. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!