Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenélek hobbyból és a zenéimet...

Zenélek hobbyból és a zenéimet feltöltöm youtube-ra. Hogy érhetném el hogy nagyobb legyen a nézettségem?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sokat voltam a nővéremmel aki nagy techno fan volt,mindig zenét halgatott,kazettát másolt és nekem is megtetszett ez a zenei stilus. Ez még a 90es években volt. Azóta elég sokat változott az elektronikus zene,de nekem jobban tetszik az amilyen régen volt. Ez a mostani mainstream zene ami megy a rádióban (elektronikus hangefektek keverve rnb-vel,hiphop-al,rap-el) nem nagyon jön be meg igazán a minimal és a dubstep se. Akkor már inkább drum n bass. Én főleg trance-t vagy acid techno-t csinálok (az én korosztályom nem nagyon ismeri ezt a stilus mert most ez nem menő) de csináltam már rave-happy hardcore-t is. Ezen kivül szoktam felrakni mindenféle ritkaságokat is. A régi channelemen sokkkal több nézőm volt de azt törölték copyrightok miatt. Most van 2 channelem de az 1iken már vannak copyrightos figyelmeztetéseim :( Csak pár embert ismerek igy a netről akik ilyen zenéket halgatnak. Az osztálytársaimnak szintén más a stilus a volt osztálytársaimmal meg soha nem voltam valami jóban,igy aztán csak pár ember nézegeti a videóimat. Ez mellett blogolok is mindenféle hülyeségekről. Gondolkoztam már a videoblogoláson is de biztos egy rakás ellenséget szereznék vele mert nagyon szeretek kritizálódni... Van valami ötletetek hogy hogy szerezzek több nézőt?

2013. júl. 12. 19:10
 1/1 anonim válasza:
Regisztráljbe soundcloudra, jelöllgess be ebereket, (nagyobb zenészek követőit) tölts fel minőségi cuccokat stb... ha van csatornád küld el a címét :)
2014. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!