Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lepődnek meg az emberek...

Miért lepődnek meg az emberek azon?

Figyelt kérdés

...hogy, rapet hallgatok lány létemre?

Ezen mi olyan furcsa?? :D

(és hozzáteszem, hogy már több mint 8 éve csak rapet hallgatok, tehát nem azért hallgatom, mert most ez a menő)

L/20



#rap #zene emberek
2013. júl. 15. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa csak nem jellemző általában a lányokra, ennyi. Én is csak egy lányt ismerek aki mindig Killakikittet hallgat de többet én se ismerek:D
2013. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó hát az igaz h csajokra annyira nem jellemző, mert itt falun :D ahol élek, rajtam kívűl csak egy csajról tudok aki rapet hallgat (mondjuk ő már nem nagyon hallgatja) :D

de, hát na... :D nem is az a legrosszabb, hogy csodálkoznak rajta, hanem az hogy még el is kezdenek sokan fikázni, hogy hogy tudok ilyen szarokat hallgatni?! Pedig én se fikázom ezt a sok falusit, hogy hogy tudnak lagzi lajcsit hallgatni.... :DDDD

2013. júl. 15. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond :D Én is hallgatok de Mr. Bustát megutáltam a semmitmondó sz*r szövegei miatt.Amúgy dugunk? :DD F/20
2013. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát igen...bustának igen sok zenéje arról szól hogy ő az istenkirálycsászár, meg hogy minen k*rvát megszexel..:DD

Dughatunk...nagy ló*aszt a seggedbe esetleg :DDDDDDDD

2013. júl. 18. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
:D Oké megteszem :D
2013. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy tetszeni fog az ötletem :D
2013. júl. 18. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
20évesen már ki szokták nőni az emberek a rappet, de nem lepődünk meg :D
2013. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát aki kinövi annak valószínűleg mégsem ez a stílus fekszik!!

Én még mindig ugyanúgy szeretem a rapet mint az elején, úgyhogy nemvalószínű hogy kinövöm :D

2013. júl. 23. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:

á, majd kinövöd :)

a 8as nem én vagyok, szomorú hogy így akarja közölni hogy meleg, de engem ne rángasson bele :)

2013. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne szarozzátok a Misztert!!!:D
2013. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!