Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha 21 évesen szeretem a...

Gáz, ha 21 évesen szeretem a mulatós zenéket? Olyanokra gondolok mint pl mc haver és a teknó.

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj, de jóó, jajj, de finom...
2013. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy hallgatni nem szoktam, csak ha táncmulatság van és lehet rá csörögni, akkor én is szeretem. Megjegyzem nem józanul.

Szerintem nem gáz.

2013. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a zenei izless szerintem sohasem gaz! hiszen minden ember mas, mindenki mast szeret:)
2013. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez közelíti a zenei igényesség legalját, de igazából ha te ettől érzed jól magad, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy neked mitől van jó hangulatod. Mindig olyan zenét hallgass, ami neked tetszik, ne olyat, amivel meg akarsz felelni másoknak.
2013. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok mindig csak ezt halgattam.Az gáz ha Justin Biebert vagy hasonlókat hallgatsz
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!