Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hasonlo zenek a Closer to the...

Hasonlo zenek a Closer to the edge-hez?

Figyelt kérdés
30 seconds to mars az eloado, meghalgattam tolluk meg kb ugy 4-5 szamot, de eggyik sem olyan. Nem tudom mi fogott meg ebben a zeneben, de ez ugy tokeletes. Szoval hasonlo porgos, rock zenet ha tud valaki , vagy csak ugy erzi hogy hasonlo, kerem irja le a ciet. Nagyon halas lennek :D.

2013. júl. 19. 04:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem hasonló, de tudok ajánlani jó számokat az előadótol.

A Hurricane-t biztos ismered, Stronger, Echelon, The Story,

From yesterday, Alibi, Search and destroy, This is war, Night of the hunter, The kill (ezt is biztos ismered), End of all days.

Próbáltam inkább olyat írni, ami valószínüleg nem abban a 4-5-ben van amit meghallgattál. Egyébként melyiket hallgattad meg?

2013. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hurricane, kings and queens, ez a ketto meg tetszik, a tobbi sem rossz, csak nem nagyon szeretem a rockot, de lehet hogy az kellene legyek, ezek a zenek teljesen feldobnak :D:D

.. Ja amugy koszi :D

2013. júl. 21. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem hasonlóképpen fel tud dobni a Kings and Queens, a Vox Populi, This is War, Search and Destroy, Conquistador, City of Angels, Do or Die, The Race, The Kill, From Yesterday, Attack, esetleg Up In The Air.
2013. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha nem szereted a rock-ot (bár megjegyzem én is így voltam vele amíg rá nem jöttem, hogy nem csak egy féle rock van, nagyon sokoldalú), akkor szerintem tetszene az új albumuk, a Love Lust Faith + Dreams, a második válaszoló több számot írt arról az albumról. Én nagyon szeretem őket, a legjobbak szerintem: Conquistador, Up in the air, City of Angels, The Race is elég jó, End of all days (nagy kedvencem).

Kb "ahogy megyünk vissza az időben" egyre keményebb rock-ot játszanak. A LLF+D a leg..popposabb..talán

2013. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsanat, roszul fogalmaztam. Nem mondanam hogy nem szeretem a rockot, inkabb ugy hogy nem vagyok rocker :P. Mindenfele zenet szeretek, house, electro, trance, rock, dubstep, r'n'b, rap, es meg sorolhatnam. Vannak meg rock zenek melyek tetszenek, pl. Kings of Leon bandatol is 2 zene, Marilyn Manson tol a sweet dreams, es meg van jopar.

Koszonom mindenkinek a valaszokat, remelem talalok kozottuk meg par zenet ami tetszeni fog !!

2013. júl. 22. 14:18
 6/6 juhasz94 ***** válasza:
Haha épp pont a Love Lust Faith + Dreams-et hallgatom, miközben ezt írom :DD szóval az egészet hallgasd meg, nagyon jó, nekem a kedvencem talán a Bright Lights című dal :D
2013. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!