Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék csinálni egy zenét....

Szeretnék csinálni egy zenét. Milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem egy mostani electro zenét hanem egy rap alapot. Próbáltam már néhány weboldalon készíteni de nem volt olyan ami elnyerte volna a tetszésem. Milyen programokat tudtok ajánlani?

2013. júl. 19. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Fl Studio 10-11 , Reason 4-5, Cubase 5 nekem az Fl Studio a kedvencem, de mindegyik másabb egy kicsit. Ha egyet kiismersz úgyis csak azzal fogsz tudni kellően bánni. De azt tudnod kell, h nem úgyvan, h majd te csinálsz egy alapot. Én is azthittem, h majd saját dallamokat találok ki meg ilyenek azt közbe dehogy...(sikerült pár olyan is és nagyon jók lettek, de ez ritka, inkább a mintázást csinálja, ajánlja elsőre mindenki) Évek alatt lehet megtanulni igényes alapokat csinálni. A programot már nagyjából 3-4 hét alatt megismered (mi hol van stb) de azt, hogy hogy tegyél bele basszust, effekteket, saját ötleteket, apró mégis lényeges dolgokat, keményen ki kell gyakorolni. És akkor ottvannak a technikák; samplerezések, torzítások, loopolás FPC, MIDI, EQ, Chaos pad, Turntable kezelése, acapella kikeverése (mert ez is kell ha jó beatmaker akarsz lenni) amik még az alapok után jönnek. Szal jó dolog ez és aki szereti az abba se tudná hagyni, de elég drága (az eszközök: min. egy keverő), körülményes és bonyolult. Azt ajánlom lassan (haladj és sok sikert hozzá!!:D majd linkelj ide néhány munkát!
2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!