Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról, gitár pack-ról?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek jó a hangzása, kinézete? Megfelelő az ár/érték aránya? A többi cucc is jó amim mellé jár?

Ha tudtok esetleg jobbat, nagyjából ebben az árkategórián belül vagy lejjebb, akkor írjátok meg!

Előre is kösz!



2013. júl. 23. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen minőségű gitár ez, de nekem gyanúsan drága.

És ugye kipróbálni sem tudja az ember...

Én elkerülném és vennék külön, ami kell, akusztikus gitárnál nem is kell olyan sok minden.

2013. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A cort-ok baromi jó gitárok, ha tetszik vedd meg nyugodtan.
2013. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Earth széria középkategóriás, jobb minőségű anyagok, a fedlap tömör fenyő és nem laminált, a bordázat könnyített. Elvileg nem rossz, de még nem volt hozzá szerencsém.
2013. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Közben találtam még egyet, ha van időtök, akkor ezt is nézzétek meg és mondjatok véleményt.

[link]

Előre is kösz! :D

2013. júl. 28. 01:19
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi, az előző helyett
2013. júl. 28. 01:23
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 28. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, most kezdesz gitározni?
2013. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pack-ben lévő Earth 60 és az utoljára belinkelt Earth 70 közt se szemre, se paraméterben nincs különbség.
2013. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a Cort EARTH 60-as, ami a pack-ban van az klasszikus gitár vagy western?
2013. júl. 30. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!