Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki adna nekem bő informáci...

Valaki adna nekem bő információt adni a Murderdolls-ról?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem ezt a bandát.A wikipédián illetve a starity-n olvastam a Murderdolls-ról és a tagjairól egyet s mást,de ezek az információk hiányosak és elég kevés mennyiségű adatok ezek :( Aki nagy Murderdolls fan az írjon már légyszi többet a tagokról,illetve a bandáról!!!! Előre is köszi :)

2013. júl. 24. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is most kattantam rá a Murderdolls-ra. Ha bírod az énekest, akkor hallgasd meg az ő régi bandáját: Wednesday 13. Túl sok információt én sem találtam, nézz tőlük pár interjút :D
2013. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

UUUUH JOEEEEEEEEEY *-*...

Sajnos úgy érzem értelmes információval én se szolgálhatok azon kívül amit a wikin lehet olvasni, valamint ami interjút lehet velük találni a neten...


[link]

itt vannak a hivatalos dolgaik (face, twitter, youtube fiók, és myspace)

2013. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!! 1. kommentelő :D Én azóta ismerem a Murderdolls-t amióta a SlipKnoT-ot és az már 3 éve :) Ismerem Wednesday 13-t és bírom is :D Amikor meghallottam a hangját a Murderdolls-ban egyből megszerettem az együttest. Ez a My Dark Place Alone volt :D Úgy tudom hogy az nem a régi bandája hanem egy nemrég megalakult szólókarrierről van szó,amiben az egyik ex Murderdolls tag Eric Griffin gitározik ^^. Miután sajnos feloszlott 2010-ben a Murderdolls Wednesday akkor alapította meg a saját szóló karrierjét ami nekem nemnagyon tetszik :/ :D
2013. júl. 27. 19:20
 4/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő köszönöm a linket :)
2013. júl. 27. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok :D

Én úgy ismertem meg őket, hogy a Slipknot-ból Joey-ról olvastam. Szerencsére rátaláltam a Murderdolls-ra, én a Dead in Hollywood c. számot hallottam először, s az énekes hangja lenyűgözött :X

2013. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne többet tudni Az egész Murderdolls-ról!!! :D Igaz hogy nem egy nagy projekt volt ez ami Murderdolls néven futott,de saját véleményem szerint van olyan jó mint a Black Veil Brides vagy bármely más híresebb zenekar!!!! :) De ízlések és pofonok :D
2013. aug. 24. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor megjelentek, nem arattak túl nagy sikert, legalábbis az amerikai piacon nem, viszont Japánban valamint Angliában abszolút, ott nagyon népszerűek voltak.

Az első albumuk számai eredetileg ugye Wed saját bandájához tartoztak, de végül Murderdolls-projekt lett belőle. Ez elég meredek lépés volt, lévén Wed szövegei nem éppen a visszafogottságukról híresek, van benne drogoktól kezdve a nekrofíliáig minden. Ennek kellenére ő nem egy gusztustalan elborzasztó figura, jó arc, Youtube csatornájáról egyértelműen kiderül, hogy félhülye az az ember, de nagyon csípem. :D

Az interjúkban egyébként főként a banda központi figurái - tehát Joey és Wed - szerepeltek. Folyamatosan fordítva mutatkoztak be, amit nem értek, de egész jópofa. :D

2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!