Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 éves vagyok és dire straits...

13 éves vagyok és dire straitsot mark knopflert, queent és ilyesmiket hallgatok mert ezt szeretem a többiek meg újabb szar zenéket hallgatják ez baj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Baj.
2013. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan, naponta megkérdik ezt 50-szer és már vagy 20000 ilyen kérdés volt és mindegyikre jött vagy 20 válasz amiben természetesen szépen kinyalták a kérdező seggét amiért nem mai tucatzenéket hallgat. Ne aggódj, a tiedet is ki fogják majd, gondolom úgyis csak ezér írtad ki a kérdést. Ezek után van még aki komolyan megkérdezi ezt? Na azért hogy válaszoljak is:NEM BAJ! De azthiszem ez volt az utolsó ilyen kérdés amire válaszoltam mert már fárasztó ez a téma...
2013. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még mindig nem baj, de mint ahogy eazy is írta, agyondicsérni sem fogunk, mert jó zenei ízlésed van. Brian May és Mark Knopler amúgy a kedvenc gitárosaim között vannak :)
2013. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem azért írtam, és honnan a faszból tudtam volna hogy kiírta más is? -.-
2013. júl. 26. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj!

Neked legalább VAN zenei ízlésed, a többi a csorda után megy, hogy mi a divatos.

Ha esetleg nem csak hallgatod, hanem zenélsz is, külön jó, mert belőled nem DJ lesz, aki csak 4/4-es zenét tud játszani (mintha a másik ütemmutató egy más stílus lenne), hanem értelmes zenét csinálhatsz.

Ha nem zenélsz csak hallgatod, akkor meg hallgasd, a zene azért van, hogy örömet okozzon, jó legyen hallgatni.

2013. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 juhasz94 ***** válasza:
26%

Na ezek tök jók, én is nagyon szeretem őket meg a Pink Floydot stb. Azért hallgass bele ezekbe a számokba is, elég újak és kedvenceim, hátha ezek is bejönnek majd.

Paramore - Last Hope

Green Day - Boulevard Of Broken Dreams

30 Seconds To Mars - Bright Lights

Emmelie de Forest - Beat The Speed of Sound

Red Hot Chili Peppers - Californication

2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezeket ismerem a greenday a kedvenceim között van
2013. júl. 28. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a hülyeséget miért kell minden héten megkérdezni?
2013. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj, sőőőt! legaláb egyedi ízlésed van! ne engedj belőle!

mellesleg a Queen-től ajánlom neked a made in heaven című albumukat :)))

2013. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a queen az király :) 19L
2013. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!