Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudná valaki korrekten...

Le tudná valaki korrekten fordítani ezt a német dalszöveget? Illetve tudtok jó német popzenéket mondani?

Figyelt kérdés

[link]

nagyjából értem a szöveget, csak kicsit magyarosabban szeretném! :)

köszöntem



2013. júl. 26. 09:11
 1/3 anonim válasza:
Én tudok segíteni, ha megírod kicsit pontosabban, hogy milyen zenéket szeretsz, példákkal, akkor jobban be tudom határolni. :) A fordításhoz meg kell egy kis idő, de egy órán belül szerintem meglesz :)
2013. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nagyon szépen köszönöm! :) behatárolni úgy tudnám, hogy ilyen modern popzenére gondolok, korunk popzenéi, de nem az a totál gagyi. :)) speciel ismerem juli-t meg ilyenek rémlenek még hogy Lafee, nem is tudom, még tehetségkutatókból ismerek speciel embereket,de a nevük nem nagyon van meg :(

aztán egyébként még a 80-as évek zenéje is szóba jöhet :) nenától kezdve modern talking-on át bármi :)

2013. júl. 26. 14:37
 3/3 monoask válasza:

Szia! Tudom, hogy már több, mint egy éve írtál, de én csak most láttam, és, ha még senki sem fordította le neked, akkor szívesen megtenném :)

Ami meg a német popzenét illeti, tudom ajánlani Cro-t (Whatever, Traum), van egy pár filmzeném, de szerintem azok is jók, mindenesetre leírom az előadót, ha érdekelne (de a filmet is nézd meg, igaz, csak németül van), szóval Systemfehler - Wenn Inge tanzt, aztán ott van még DJ Ötzi (Ein Stern, Anton aus Tirol), Mickie Krause (Schatzi schenkt mir ein Foto), van még pár régebbi is, pl Ben (Engel Weinen), Band Ohne Nahmen (Boys, I wanna be a girl) Frida Gold (Liebe ist meine Rebellion), Christina Stürmer (Millionen Lichte)

2014. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!