Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hajdúszoboszlón játszó 3...

Kathya kérdése:

Hajdúszoboszlón játszó 3 tagból álló utcai zenészek (indiánok v. dél-amerikaiak) nevére lennék kiváncsi? Nagyon jó ütemes kis zenét játszanak minden este a téren. Közben egy hölgy árulja az indián cuccokat előttük + a cd-ket. Hol találom őket?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 16:59
1 2
 1/14 Manc válasza:
51%

Szia Kathya!


Ecuador-iak.Nincs nevük mert idén nyárra álltak össze itt Magyarországon.Amúgy ketten Ausztriában élnek.A youtube-on maximum amatőr felvételeket találsz rólunk.

2013. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi Manc! :-D
2013. aug. 12. 16:25
 3/14 anonim válasza:

Érdekes, mert tavaly is ott voltak.


na de tényleg nagyon jó, tényleg jó kis ritmusos, tetszik :)

2013. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hanna's Style válasza:
32%

Én ma értem haza Hajdúszoboszlóról és beléjük szerettem. :D Na meg a zenéjükbe is, esetleg nincs meg a CD-jük? Egy szám érdekelne róla.

Egyébként nem tudom, hogy beszéltél-e velük, nekem volt hozzá szerencsém. Annyira aranyosak. Elkérték a nevemet ketten is, hogy megkeresnek facebookon meg hogy majd meglátogatnak mert én itt lakok Sopron mellett. A legfiatalabbat Raúlnak hívják amúgy. Olyan kis cuki :)Van velük fotóm is.

2013. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is hallottam őket és beleszerettem a zenéjükbe olyannyira, hogy mindennap megnéztem őket a múlt héten, Hajdúszoboszlón. Érdekes, tőlem is elkérték a facebook nevemet, hogy majd megkeresnek. Aki tud vmit róluk az írjon már, mert az egész interneten csak ezt találtam róluk meg 2 vidéeót a youtube-on. Köszi
2013. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hanna's Style válasza:

Mit szólnátok ha létrehoznánk egy csoportot facebookon és meghívnánk olyan embereket akik esetleg már hallották őket, vagy hallottak róluk vagy ismerik őket? és lehetne beszélni róluk, talán előbb utóbb megtaláljuk őket is. :)


Amúgy ha mindenképp meg szeretnénk találni, egyenes az út, én tudom, hogy ki az, aki tudna róluk bővebb információval szolgálni, bár nem ismerem csak a nevét tudom az illetőnek.

2013. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én benne vagyok.
2013. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hanna's Style válasza:
Oké, akkor megcsinálom a csoportot olyan néven, hogy Dél-Amerika Indiánok Magyarországon, ezt keresd és akkor kérj engedélyt a csatlakozáshoz majd. :)
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hanna's Style válasza:

Kész is van. Dél-Amerika Indiánok Magyarországon.

[link]


CSatlakozzatok! :)

2013. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem van CD-m tőlük, illetve fotók is készültek,dedikálták a cd-t is.Nagyon aranyosak.Ma értem ismét haza Szoboszlóról, ha jól tudom tegnap zenéltek utoljára. De jövő nyáron ugyanitt! :)

2013. aug. 19. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!