Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender CD60CE vagy Cort AD880CE?

Fender CD60CE vagy Cort AD880CE?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy elektroakusztikus gitárt olyan 50K környékén, én ezeket találtam jónak, szerintetek melyik érné meg jobban?

2013. júl. 28. 20:05
 1/2 kojee ***** válasza:
A fendert ismerem jobban, mert van egy dg5ce, meg próbáltam már cd60-at is. Mind a kettőnek ugyan olyan hangja van, leginkább közép-magas, hiányzik belőle a mélyebb tónus. Az elektronika egész elfogadható, kihangosítva jobb hangot ki lehet szedni belőle, mint simán akusztikusan. Bár gondolom, hogy ebben az árkategóriában kb. az összes hangszer ezt tudja majd. Ha értesz a gitárhoz egy kicsit, akkor szerintem érdemes használtan nézni. Vagy ha ebből a 2 fajtából választanál, akkor menjél el egy kereskedésbe, és próbáld ki mind a kettő, és amelyik jobban tetszik azt vedd meg.
2013. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a választ :)

Hát már 7 éve gitarozok de akusztikus gitárom meg nem volt. Mindenképpen ujját szeretnék és természetesen kipróbálnam előtte mind a kettőt és meg ami van ebben az árkategóriában.

2013. júl. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!