Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Selena...

Mi a véleményetek Selena Gomez Stars Dance című albumáról?

Figyelt kérdés
Őszintén szerintem borzalom.Valamelyik számot végig se bìrtam hallgatni mert megfájdult a fejem.Már csak azt nem tudom,hogy milyen turné lesz ebből amikor szinte nem is hallani a hangját csak gépiesìtve.Bár sosem ismertem el énekesnőként azért azt hittem,hogy ennél igènyesebbet fog csinálni.Állìtólag tele van olyan számokkal amiket Rihanna és Britney Spears elutasìtott mert rossz :D Még a kritikusok is lehúzták +néhány (sok) Gomez rajongó is.Kiváncsi leszek a turné sikerére.Nektek mi a véleményetek?
2013. júl. 29. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Birthday és a Like a Champion nem tetszik belőle.

A Slow Down, a Come and Get It, a Sad Serenade, a Love Will Remember, és a Forget Forever egyből tetszettek.

A többi szám elsőre nekem is borzalom volt, de még meghallgattam őket egyszer kétszer, majd 320kb/s-ban egy jó fülessel, és a többi is megtetszett.

És az tény, hogy a Slow Down-re és a Come and Get It-re építi az albumot, ez kábé mindenhol így van, hogy egy albumban egy vagy kettő jó szám van, a többi meg a töltelék. Az mondjuk más kérdés, hogy nekem a többi szám is tetszik.

Éshogy mi lesz a koncertekkel?

Gondolom teltházasak lesznek, mert minden koncertturné előtt felmérik, hogy hol mekora igény van az előadóra, és csak utána indulnak.

Aki szereti Selenat, (mint ahogy én is) az úgyis elmegy, aki nem, az jem megy el. Aki meg az új számok miatt nem jönne el a koncertre, az helyett jönnek mások, akiknek tetszik az elektronikusabb hang, és ez az új fajta stílus.

Szóval ez ízlés kérdése, aki szereti az szereti, mint én, az hallgatni fogja, aki nem, mint Te, az úgysem fogja hallgatni.


És megköszönném, ha nem pontozna le senki azért, mert nekem ilyen a zenei ízlésem, mert én is tiszteletben tartom mások ízlését.

2013. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még annyit tanácsolok, hogy hallgasd meg még őket egyszer kétszer egy jó fülessel/hifivel, és lehet, hogy megváltozik a véleményed, mert ahogy írtam, elsőre nekem is borzalmasak voltak (kivéve a Come and Get It, Slow Down, Forget Forever, Love Will Remember, És Sae Serenade), de olyan szinten, hogy egyiket se tudtam végighallgatni. Másodjára se tetszettek, harmadikra meg már szinte az összes tetszett.

Szerintem egy próbát megér.:-)

2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. azzal nem értek mondjuk egyet,hogy az összes albumon egy két szám jó a többi töltelék
2013. júl. 29. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát általában így szokott lenni, nem nagyon tudok mondani olyan előadót, akinek egy albumán majdnem az összes szám olyan jó/sikeres lenne.

Az előző voltam.

2013. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tobbet is tudok
2013. júl. 30. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én akkor is imádom az összes számát, megdolgozott azért, hogy sok rajongója legyen. Megérdemli. :))
2013. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok újra, bocs a sok válaszért.

Még annyit szeretnék írni, hogy most már az öcsém is megszerette az egéz Stars Dance albumot, mert meghallgattattam vele kb2x 3x, és már kérte is el az egészet.:)

2013. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én már 3 éve követem még nem is szerettem annyira a zenéit de most 3 év alatt fordult a kocka. Minden számát imádom már úgymond "Selena Gomez függő" lettem, és minden számának a szövegét kívülről tudom.
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!